КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Цісарик Орися Йосипівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-59
е-mail: milk@lvet.edu.ua

1
14 листопада 2023 року відбувся захист дисертації Ірини Ігорівни Кушнір на тему “Розроблення заквашувального препарату з використанням мікроорганізмів роду Enterococcus, виділених із традиційної карпатської бринзи” на здобуття ступеня доктора філософії зі сільськогосподарських наук. Науковий керівник – Орися Йосипівна Цісарик, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького. Опоненти: доктор біологічних наук, професор Олег Степанович Покотило та кандидат хімічних наук, доцент Ольга Василівна Швед. Рецензенти: кандидат біологічних наук Наталія Миколаївна Федак та кандидат біологічних наук Сергій Петрович Чумаченко. Голова Ради – доктор біологічних наук, професор Стах Осипович Вовк.

1

Дякуємо всім учасникам засідання за роботу, а дисертантку вітаємо з успішних захистом дисертації і бажаємо подальших успіхів!

Допис підготувала Орися Цісарик, професор
Фото Орисі Цісарик