КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Цісарик Орися Йосипівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-59
е-mail: milk@lvet.edu.ua

Отримання якісної та безпечної харчової продукції – основна мета діяльності сучасних підприємств харчової промисловості. Знання основ технології, основних методів досліджень є вкрай необхідним для фахівців, науковців, і відповідно для випускників вузів.

Співробітниками кафедри технології молока і молочних продуктів видано два нові посібники.
«Дослідження харчових продуктів» (Цісарик О.Й. Дослідження харчових продуктів: Навчальний посібник. / О.Й. Цісарик, Ю.Р. Гачак, О.Р. Михайлицька, І.М.Турчин. – Львів, 2019. – 223 с).
У навчальному посібнику подано основні методи досліджень якісних показників харчових продуктів різних груп. Книга призначена для студентів, аспірантів, викладачів, наукових працівників та спеціалістів підприємств харчової промисловості та для широкого загалу працівників харчової галузі .
«Морозиво: технологія і обладнання» (Наговська В.О. Морозиво: технологія і обладнання: Навчальний посібник для закладів вищої освіти. / В.О. Наговська, Ю.Р. Гачак, Н.Б. Сливка, О.Р. Михайлицька. – Львів: ТзОВ Галицька видавнича спілка, 2018. – 220 с.
У навчальному посібнику представлені основні вимоги до всіх рецептурних складників під час виробництва морозива, подано опис загальних технологічних операцій, основні параметри та режими технологічних процесів, а також зроблено огляд необхідного обладнання.
Навчальний посібник призначений для викладачів та студентів, які навчають і навчаються за спеціальностю «Харчові технології» у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації та працівників харчової галузі та науковців.
Із новими посібниками можна ознайомитись у методичному кабінеті, на кафедрі технології молока і молочних продуктів та у бібліотеці університету.