КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА І МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Цісарик Орися Йосипівна

м. Львів, вул. Пекарська, 50
тел. (032)239-26-59
е-mail: milk@lvet.edu.ua

3 жовтня студенти 1-го курсу 4-ї групи(СП) факультету харчових технологій, згідно з планом виховних заходів університету та роботи наставника, разом із професором університету, доцентом кафедри технології молока і молочних продуктів Ю.Р.Гачаком відвідали виставку-ярмарок «Львівський товаровиробник», яка проводиться щорічно у Львові.

Виставка вражає розмахом та різномаїттям промислових та продовольчих товарів, проведенням численних показів та імпрез.
Найбільше зацікавлення в студентів викликали харчові продукти, особливо молочна продукція. Традиційно вразив різномаїттям свого асортименту «Самбірський сирзавод», що представив більше 15 найменувань сирів. Студенти, які навчаються на спеціалізації «Технологія зберігання, консервування та переробки молока відразу ж їх продегустували …
Серед харчових продуктів були: морозиво і кава, тістечка і хліб, ковбаси і торти, мед і медовуха. І все у новому фасуванні та асортименті. Сповнені гарних вражень, студенти повернулись до навчань.