logo.png sayt

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ДРІБНИХ ТВАРИН

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
професор  Ковальський Юрій Володимирович

Одним із важливих завдань сьогодення для України є розвиток сільських територій і громад, допомога власникам земельних паїв та вдосконалення системи правової освідченості сільського населення, набуття необхідного рівня знань, охорони навколишнього середовища в період надзвичайного стану та війни.

Викладачі кафедри технології виробництва і переробки продукції дрібних тварин Петришак О.Й, Фіялович Л.М., Лещишин І.С. відвідали захід присвячений роботі невеликих фермерських господарств, організований Львівською аграрною палатою.

Під час заходу були представлені підсумки та результати роботи в умовах воєнного стану та розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
- ресурси для аграріїв та як їх залучити;
- програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників;
- участь в програмах та проєктах міжнародних організацій щодо питань аграрної політики.

Враховуючи заслухане, було запропоновано план дій та стратегію розвитку села для забезпечення продовольчої безпеки України.