EN   UA

 

logo

 

КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

 

 

Музика Леся Іванівна, завідувач кафедри генетики і розведення тварин, доцент, кандидат біологічних наук

 

 

 

MyCollages 28

Збереження генетичних ресурсів тварин є глобальною проблемою сьогодення, яку доцільно розглядати в межах збереження всього біологічного різноманіття, а її вирішення передбачає використання як загальнобіологічних, так і специфічних методологічних підходів (генетичних, селекційних, біотехнологічних), відпрацьованих практикою ведення тваринництва.

9 листопада 2023 року в Інституті біології тварин НААН для здобувачів вищої освіти біолого-технологічного факультету спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва” з дисципліни “Розведення сільськогосподарських тварин” завідувач лабораторії розведення та селекції тварин, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Єлизавета Федорович прочитала гостьову лекцію на тему: “Шляхи збереження біорізноманіття різних видів сільськогосподарських тварин в Україні”. Лекція проходила в змішаному форматі – онлайн/офлайн. Разом із нашими студентами лекцію слухали здобувачі Поліського національного університету.

Детальніше: Шляхи збереження біорізноманіття різних видів сільськогосподарських тварин в Україні

1
Кінь – символ багатства, могутності, швидкості, волі, вірності й відданості. На базі КЗ "ДЮСШ "Буревісник" викладач кафедри генетики і розведення тварин Андрій Йосифович Жмур провів практичне заняття з дисципліни "Основи фахової діяльності" для студентів 1 курсу біолого-технологічного факультету спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше: Навчальна практика з "Основ фахової діяльності" (204 ТВППТ)

1 1

Одним з важливих етапів у підготовці здобувачів вищої освіти є підвищення практичної складової якісної підготовки майбутніх спеціалістів. З цією метою до навчального процесу залучають практиків. Так, днями для студентів 2-3 курсів біолого-технологічного факультету освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (освітні програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Зоофізіотерапія») було організовано проведення гостьової лекції практикуючим кінологом з міста Шепетівка Хмельницької області Юлією Олександрівною Вовк на тему: «Практика з кінології».

Детальніше: Залучення практиків до навчального процесу

1
9 травня 2023 року на базі Інституту біології тварин НААН відбулося спільне засідання співробітників лабораторії розведення та селекції тварин Інституту та кафедри генетики і розведення тварин Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького щодо реалізації положень укладеної угоди про співпрацю.

Детальніше: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА - СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Гостьову лекцію провів представник компанії ТОВ «Сева Санте Анімаль Україна» Павло Головко на тему: «Стрес у тварин та його наслідки» для здобувачів 2-3 курсів біолого-технологічного факультету, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (освітні програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Зоофізіотерапія»).

1

Детальніше: Гостьова лекція для студентів біолого-технологічного факультету