- Деталі
-
Опубліковано: 24 квітня 2025
-
Перегляди: 32
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, як створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню виробничого травматизму на виробництві. Вперше він відзначався у 2003 році.
В Україні цей день отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.
- Деталі
-
Опубліковано: 13 березня 2025
-
Перегляди: 71
12 березня 2025 року у форматі онлайн на платформі ZOOM був проведений англомовний вебінар від Варшавського університету природничих наук на факультеті розведення, біоінженерії та захисту тварин товариством «Тварини для людей», яким координує Магдалена Наврецька??. Серед запрошених представників від Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького була доцент кафедри охорони праці та технологічного обладнання у тваринництві Юліана Білаш.
Детальніше: Доготерапія в Європі: Сучасний стан, застосування та перспективи програми AAS- Деталі
-
Опубліковано: 11 січня 2025
-
Перегляди: 167
9 січня 2025 року відбувся вебінар на платформі ZOOM (Київ), який проводило Цифрове видавництво «Еспертус з Охорони праці» на тему «Плануємо роботу Системи Охорони Праці» (СОП). Спікером вебінару була Світлана Пількевич, керівник центру праці «Практик», яка поділилася своїм досвідом і знаннями у системі ОП.
У програмі вебінару розглянуто такі питання: Що таке Система Охорони Праці (СОП) і яка її основна мета? Які нормативні акти регулюють діяльність СОП в Україні? Як правильно оцінити стан охорони праці на підприємстві? Що включає план роботи СОП? Зміни в НПАОН, які необхідно врахувати в роботі?
Учасницею вебінару була доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Юліана Білаш.
- Деталі
-
Опубліковано: 19 лютого 2025
-
Перегляди: 140
Доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Лариса Гордійчук пройшла вебінар Міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні» (1,5 кредиту), у період з 4 до 13 лютого 2025 року (м. Люблін, Республіка Польща).
- Деталі
-
Опубліковано: 20 грудня 2024
-
Перегляди: 260
19 грудня 2024 року під час Вченої ради біолого-технологічного факультету було відзначено Подяками за сумлінну працю, професіоналізм та активну участь у вступній кампанії 2024 року старшого викладача кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Андрія Шалька та асистента кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Ірину Шпить.
Детальніше: Відзначення сумлінних працівників біолого-технологічного факультету