EN   UA

logo

КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

  Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  доцент Лобойко Юрій Васильович

 

1

Дорогі студенти першого курсу спеціальності Водні біоресурси та аквакультура!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року та Днем знань. Цього року 1 вересня не схоже на свято попередніх років. Вже більше як півроку ми живемо в умовах повномасштабної війни. Проте, жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до перемог. Щиро радіємо, що наперекір війні ми спроможні розпочати новий навчальний рік.

Детальніше: Вітаємо з початком нового навчального року!

23 червня 2022 р. відбувся вебінар UAFA TA із серії “Агробізнес під час війни” на тему “Як вижити і заробити підприємствам аквакультури під час війни”.

Детальніше: Як вижити і заробити підприємствам аквакультури під час війни

Збалансоване харчування людини — це вже не тренд, а необхідність. Тому потреба забезпечення таким якісним, поживним, повноцінним екопродуктом, як риба, на сьогодні є дуже актуальним. Враховуючи важливість рибної продукції, її якості, безпеки, та екологічності, ми готуємо фахівців, які зможуть створити продукт найвищої якості. Або ж започаткувати власний бізнес з вирощування декоративних та промислових аквакультур.

Детальніше: Запрошуємо на навчання за спеціальністю 207 Водні біоресурси та аквакультура

15 – 16 червня 2022 року на біолого-технологічному факультеті відбувалися засідання Екзаменаційної комісії з проведення атестаційного екзамену здобувачів вищої освіти, які повністю виконали навчальний план за освітньо-професійною програмою бакалаврського рівня зі спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура».

Детальніше: Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти


У зв'язку з введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України №64/2022 з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України № 1/3417-22 від 10.03.2022 року та рішення ректорату ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького протокол № 5 від 15.03.2022 року атестацію здобувачів вищої освіти, що передбачає виконання та захист бакалаврських та/або магістерських кваліфікаційних робіт замінити на атестацію у формі кваліфікаційного іспиту.

Перелік основних запитань, які виносяться на державний іспит за спеціальністю 207 – «Водні біоресурси та аквакультура» галузі знань 20 – «Аграрні науки та продовольство» Кваліфікація: бакалавр з водних біоресурсів та аквакультури << переглянути >>

Детальніше: Оголошення