- Деталі
-
Опубліковано: 27 червня 2024
-
Перегляди: 125
Упродовж травня–червня 2024 року здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Екологія» факультету громадського розвитку і здоров’я проходили виробничу та переддипломну практики на базі Державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», що забезпечений сучасним обладнанням для проведення дослідження хімічних та фізичних факторів навколишнього середовища.
Детальніше: Практика здобувачів ОПП «Екологія» у ДП «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб...- Деталі
-
Опубліковано: 10 червня 2024
-
Перегляди: 184
Студенти перших і других курсів освітніх програм “Екологія” та “Екологічна політика і правове регулювання природокористування” успішно завершили проходження навчальної практики, що тривала два тижні. Це важливий крок у їхній професійній підготовці, де вони мали змогу застосувати теоретичні знання на практиці та отримати цінний досвід.
Навчальною практикою зі “Загальної екології” керував Зіновій Колішицький. Під час практики студенти вивчали методи проведення екологічних досліджень, зокрема, опанували методику відбору зразків води з різних шарів водних об’єктів та природних джерел, а також провели фізико-хімічний аналіз досліджуваних проб води (визначення вмісту мінеральних речовин, органолептичні показники, твердість води, водневий показник). Ці дослідження дуже важливі для охорони водних екосистем та збереження біорізноманіття. Також студенти проводили заміри радіаційного фону територій парків.
Детальніше: Навчальна практика студентів-екологів- Деталі
-
Опубліковано: 04 червня 2024
-
Перегляди: 225
Цікаво було слухати професіоналів з PAEW, які зуміли об’єднати загалом понад 7 000 фахівців для фахового зростання, обміну досвідом, реалізації довкіллєвих реформ та зеленої відбудови.
Асоціація професіоналів довкілля (Professional Association of Environmentalists of the World (PAEW) – об’єднання ЕКО-професіоналів, які з власного досвіду знають про існуючі екопроблеми і розуміють, як їх подолати.
Детальніше: Студенти та викладачі кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров’я взяли участь у...- Деталі
-
Опубліковано: 07 червня 2024
-
Перегляди: 178
Історія створення зоологічного музею бере початок у другій половині ХІХ століття, про що свідчать збережені з тих часів колекції мікро- і макропрепаратів різних представників тваринного світу, серед яких і колекція відомого вченого Ернста Геккеля, датована 1896 роком. Творцем перших експонатів музею і його засновником можна вважати професора Володимира Кульчицького.
Як складова частина кафедри екології музей виконував і продовжує виконувати важливу навчальну функцію, даючи можливість студентам наочно ознайомитись із розмаїттям тваринного світу і його особливостями на усіх континентах Землі.
- Деталі
-
Опубліковано: 03 червня 2024
-
Перегляди: 179
31 травня 2024 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідали віце-президент Асоціації PAEW з правових питань Людмила Хоміч, керівник event-департаменту Асоціації PAEW Наталія Мороз, а також голова комітету ОВД та СЕО Асоціації професіоналів довкілля PAEW, член комітету промислової екології та інновацій, Еколог року-2021, сертифікований виконавець звітів з ОВД, проєктант Марія Лопушанська. Гості зустрілися та поспілкувалися з очільником Університету, професором Іваном Парубчаком та доцентом кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров’я Світланою Кропивкою.
Детальніше: Підписано Меморандум про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини...