EN   UA

КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

 

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua
 

тел. (032) 239-26-52

IMG 5503

29 листопада 2023 року Богдана Калин, доцент кафедри екології, гарант ОПП “Екологія” бакалаврського рівня вищої освіти організувала підписання договору про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Державною екологічною інспекцією у Львівській області.

Детальніше: Підписано договір про співпрацю з Державною екологічною інспекцією у Львівській області

1

Минулого тижня студенти-екологи долучилися до висаджування ялиць у Винниківському лісництві в межах проєкту “Висаджуємо ліси разом” (керівником якого є засновниця громадської організації Flora.by.Petriv, студентка ОС “Магістр” спеціальності “Екологія” Софія Петрів). Висаджування дерев приносить велику користь для довкілля, сприяє відновленню лісів України, а природоохоронне волонтерство особливо важливе під час війни. Минулого року стартувала кампанія з висаджування лісів відповідно до програми Президента України “Зелена країна”. За час її існування висаджено 1 мільярд дерев. Долучитися до програми може кожен у зручному йому регіоні чи локації.

Детальніше: Робимо добрі справи разом
 56600 3 0
Зустріч з Софією Петрів, студенткою ОС «Магістр» освітньої програми «Екологія» факультету громадського розвитку та здоровʼя, керівничкою громадської організації Flora.by.Petriv була для здобувачів вищої освіти мотивуючою і цікавою.
Лекторка розповіла про діяльність ГО, головною метою якої є розголошення проблем екології, створення сприятливих умов для збереження та відновлення лісів України. Волонтерський рух в цьому напрямку триває вже другий рік.
Софія Петрів створила і працює разом з командою над проєктами «ООЛ» (Озеленення та Очищення Лісу) і «Висаджуємо ліси разом».

01

24 жовтня 2023 р. в межах вивчення освітньої компоненти «Нормування антропогенного навантаження на навколишнє природне середовище» для здобувачів III курсу освітньої програми Екологія факультету громадського розвитку та здоров’я викладачами кафедри екології, доцентками Богданою КАЛИН та Надією ЛИТВИН було проведено заняття на базі Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Детальніше: Заняття здобувачів ОПП Екологія у Державній екологічній інспекції у Львівській області

IMG 0298

Завідувач кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров‘я, професор Параняк Р.П. та доцентка кафедри Кропивка С.Й. прийняли участь в роботі круглого столу «Інноваційна модель сталого розвитку аграрного підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки у поствоєнний період» 13 жовтня 2023року.

Круглий стіл було організовано з ініціативи завідувача кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І. В. Поповича професора Музики П.М. Доцентка Світлана Кропивка виступила в обговоренні питань круглого столу з інформацією «Роль інформації як базового фактору сталого розвитку».