EN   UA

КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

 

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: [email protected]
 

тел. (032) 239-26-52

01В Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка доценти кафедри екології Факультет громадського розвитку та здоров'я Богдана Калин і Світлана Кропивка набули досвіду з виконання професійних завдань та обов'язків, удосконалили уміння та навички, набули додаткових компетентностей для підготовки майбутніх фахівців-екологів.

Детальніше: Завершилось стажування

01
Сьогодні, 24 травня, на кафедрі екології перед комісією у складі завідувача кафедри, професора Параняка Р.П., доцентів Мацуської О.В. та Калин Б.М. відбувся захист звітів із виробничої практики, які здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 101 «Екологія» успішно захистили, показавши достатній рівень знань як теоретичного матеріалу, так і практичних навичок за фахом.

Детальніше: Захист звітів із практики

01День вишиванки-2023 має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя. Заняття з Основ Української державності, культури та духовності куратор Світлана Кропивка для 1 курсу ОП "Екологічна політика та правове регулювання природокористування" факультету громадського розвитку та здоров‘я провела в етно-галереї, де детально зануритись в світ етностилів допомогла власниця пані Роксолана Шимчук.

Детальніше: Свято з глибоким контекстом - День вишиванки!

1Добробут планети: що має знати й може вміти кожен - цінний освітній курс як для початківців, що дбають про нашу планету, так і для досвідчених ековолонтерів та активістів.

Детальніше: Неформальна освіта: студенти-екологи отримали сертифікати за результатами навчання на платформі...

01Другого травня в рамках студентської наукової конференції факультету громадського розвитку та здоров’я «Дні студентської науки» відбулося секційне засідання «Актуальні питання екології в умовах воєнного стану». Загалом було заявлено 19 доповідей. З вітальним словом виступили декан факультету громадського розвитку та здоровʼя, професор Руслан Пеленьо та завідувач кафедри екології, професор Роман Параняк. Наголосили, що сьогодні багатоаспектна діяльність науки зосереджена на реалізації інноваційних проєктів у різних галузях знань та розвитку перспективних тематик фундаментальних та прикладних досліджень. Значну увагу учасники засідання приділили ключовій темі – сучасним викликам та завданням екології в умовах воєнного стану, особливо трансформації навколишнього середовища та процесам екодеструкцій. Учасники секційного засідання активно брали участь в обговоренні виголошених доповідей, які супроводжувалися презентаціями.

Детальніше: Екологія в умовах воєнного стану