EN   UA

КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

 

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua
 

тел. (032) 239-26-52

IMG 2898

02 квітня 2024 року в межах МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗА СВІТ БЕЗ ВІДХОДІВ здобувачі вищої освіти спеціальності “Екологія” разом із викладачами кафедри екології та права провели практичне заняття з дисциплін “Утилізація та рекуперація відходів” та “Екологічне право” на базі Львівської компостувальної станції ЛКП “Зелене місто”. 

Під час заняття здобувачі ознайомилися з усіма стадіями технологічного процесу компостування біовідходів. Майбутні фахівці у галузі екології побачили, як переробляють на якісне добриво харчові відходи від містян та бізнесу, а також гілки та опале листя, зібране комунальниками. Це перша подібна станція в Україні та перша система централізованого збору і переробки органічних відходів. 

Детальніше: Майбутні екологи вивчають тонкощі фаху з практиками

IMG 2748

26 березня 2024 року відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності 101 “Екологія” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького з навчальної дисципліни “Утилізація та рекуперація відходів”, яку провели фахівці ЛКП “Зелене місто” Мирослава Білокур, провідний технолог відділення компостування, та Романа Ткачик, провідний спеціаліст з питань збору органічних відходів. Лектори розповіли про основні напрями роботи ЛКП “Зелене місто”, зокрема про діяльність Міської станції компостування, що доповнило тему “Утилізація окремих видів ТПВ”, яку представила доцент Оксана Мацуська, відповідальна за цю освітню компоненту.

Детальніше: Гостьова лекція для екологів від практиків “Зелене місто”

MyCollages 9

Щорічно співробітники кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров’я проводять висаджування молодих дерев на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Цього року висаджено дерева акації. Акація характеризується морозо- та посухостійкістю, очищує сильно загазоване і забруднене викидами повітря міста Львова. Зелені насадження забезпечують зменшення запиленості повітря у 2–3 рази, а також впливають на формування мікроклімату в місті.

Детальніше: Дбаємо про озеленення нашого Університету

photo 2024 03 25 13 46 49

21 березня студенти 4 курсу спеціальності 101 “Екологія” із доцентом Оксаною Мацуською долучися до Громадського слухання з оцінювання впливу на довкілля щодо планової діяльності “Експлуатація АЗС призначеної для зберігання та реалізації світлих нафтопродуктів, та заправка паливом автотранспорту усіх типів за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, м. Судова Вишня” (https://www.facebook.com/share/p/tbSNbVxLdKQ98wCm/), що дало змогу закріпити матеріал практичного заняття “Визначення порядку проведення громадських слухань у процесі ОВД” із дисципліни “Екологічна оцінка”.

Детальніше: Участь студентів спеціальності 101 “Екологія” у Громадському слуханні з оцінювання впливу на...

1

З 26 по 28 грудня 2023 року на факультеті громадського розвитку та здоров’я успішно завершилася підсумкова атестація для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньої програми “Екологія” спеціальності 101 Екологія денної та заочної форм навчання. Відповідно до наказу в. о. ректора Університету Івана Парубчака головою екзаменаційної комісії був призначений Леонід Копій – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології Державного вищого навчального закладу “Національний лісотехнічний університет України”.

Детальніше: ВІВАТ, МАГІСТРИ-ЕКОЛОГИ!