EN   UA

КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Завідувач, доцент, кандидат біологічних наук Грицина Мирослава Романівна 

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

 

 0 02 0a 48c370a52edca48839cf24a3c6523db15293c75973e081df8bb055869b7fe7b1 e23a8eec8515ed54

Студенти 3 курсу освітньої програми “Фармація, промислова фармація” ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького разом із викладачем кафедри фармації та біології Мартою Застрижною відвідали Український Католицький Університет, де взяли участь у роботі семінару і прослухали лекції на тему: “Стресостійкість в умовах сьогодення. Раціональне застосування безрецептурних лікарських засобів при лікуванні болю голови”, які проводила професор фармації Наталія Цубанова.

Детальніше: Участь у семінарі “Стресостійкість в умовах сьогодення”

Screenshot 57 

16 травня 2024 року в Університеті відбулася студентська наукова конференція “Дні студентської науки…”. В її роботі активно взяли участь студенти та викладачі кафедри фармації та біології. У проміжку між пленарним та секційними засіданнями учасники конференції та вся академічна спільнота долучилися до Благодійного ярмарку для допомоги Збройним Силам України, зокрема воїнам 24 та 47 бригад.

Детальніше: Наукова конференція “Дні студентської науки…”

1

У межах договору про співпрацю між Пряшівським університетом (Словаччина) та Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького професор Іван Саламон прочитав лекцію студентам 2 і 3 курсу освітньої програми “Фармація” з курсу “Лікарські рослини світової флори” та “Фармакогнозія” та тему “Природні речовини ромашки аптечної (Matricaria recutita L.) та їх лікувальна дія”, яка побудована на основі власних досліджень.

Детальніше: Міжнародна співпраця продовжується

У бібліотеку Університету надійшов електронний варіант книги під назвою “Роки життя, віддані Університетові”, автором якої є наш багатолітній співробітник Університету, доктор біологічних наук, професор Йосип Миколайович Берко.

У книзі на 309 сторінках комп’ютерного набору викладено відомості про спільну наукову, педагогічну та громадську роботу автора в тісному взаємозв’язку з діяльністю Університету, яка до його виходу на пенсію тривала 47 років.

Текст книги містить передмову, 10 розділів, післямову та додаток, яким є список наукових праць автора.

Детальніше: Книга професора Йосипа Миколайовича Берка

MyCollages 23

Нещодавно на кафедрі фармації та біології ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького відбулася зустріч студентів та викладачів з керівником відділу навчання персоналу мережі аптек «Бажаємо здоровʼя» Маргаритою Задорожньою і регіональною директоркою мережі Мартою Морокишкою.
Представники розповіли нам про переваги мережі аптек «Бажаємо здоровʼя» і аргументували чому найкраще проходити практику і працювати у них. Пані Маргарита повідомила, що студентів радо зустрічають на практиці і на роботі у аптеках, в будь-якому місті України, вона підкреслила, що мережа відкрита для молодих спеціалістів, які прагнуть отримати гідне місце роботи, перспективу професійного зростання, набути досвіду та підвищити свій кваліфікаційний рівень.

Детальніше: Зустріч з керівником відділу навчання персоналу мережі аптек "Бажаємо здоровʼя"

Foto 2

Виступ професора А. Я. Базилевича, Президента Світової федерації українських лікарських товариств

Захопливий круглий стіл “Історичні корені наукових доробок українців в Європі” відбувся 14 грудня в “Банк-Готелі” у Львові. Модераторами заходу були кандидат хімічних наук, голова благодійного фонду імені Григорія Нудьги Анатолій Бурдейний та кандидат медичних наук, доцент Олександр Лісняк.

Детальніше: Участь у Міжнародному медичному форумі “Медицина України та світу: основи, реалії та стратегічні...

1Студенти 1 курсу освітньої програми “Фармація” ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького разом із куратором доцентом Романом Федіним на занятті з “Національного виховання” та студенти 2 курсу цієї ж ОП, зі старшим викладачем Оленою Колещук на занятті з “Біоетики” відвідали музей хвороб людини. Музей був створений у 1896 році при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького (на той час Львівський університет імені Яна Казимира). Спеціально для цього була зведена будівля, а першим директором кафедри-музею став польський професор Онджей Обжут.

Детальніше: Екскурсія студентів-фармацевтів до музею хвороб людини

2

15 листопада 2023 року до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом на кафедрі фармації та біології ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відбувся круглий стіл на тему “Цукровий діабет: соціальні та медичні проблеми”, який організували викладачі біологічної хімії кандидат хімічних наук Надія Гринчишин, кандидат біологічних наук Ольга Демків та студенти, які навчаються за спеціальностями 226 “Фармація, промислова фармація”.

Детальніше: Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

MyCollages 10
19 жовтня 2023 р. відбулася зустріч представника компанії «Фармастор» пані Ганни Княжанської зі студентами спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та колективом кафедри фармації та біології.
Під час зустрічі пані Ганна Княжанська презентувала компанію «Фармастор», одного із провідних фармрітейлерів на ринку України, який об'єднує мережі «Аптека доброго дня», «Перша соціальна аптека», «Express аптека».

Детальніше: Зустріч зі стейкхолдерами

01
В день захисників України кафедра фармації та біології разом з студентами, викладачами та працівниками Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького у духовному супроводі капелана отця Віталія Карамана звершили молитовну паломницьку подорож до Святоуспенської Унівської Лаври.

Детальніше: Молитва за Україну

1
Молодь охоче пізнає світ довкола та з радістю навчається. Студенти - фармацевти другого курсу відвідати аптеку-музей "Під угорською короною", де з захопленням слухали розповідь про історичне минуле та розвиток і становлення фармації у Львові. Студенти ознайомилися з технологію виготовлення і фасування ліків в аптеці, проводили ідентифікацію лікарської рослинної сировини, яка використовується для виготовлення лікарських засобів. Ексурсовод представила майбутнім фармацевтам зразки аптечного посуду XVIII – XX століття.

Детальніше: Екскурсія до аптеки-музею "Під угорською короною"