EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

viber image 2024 04 03 15 43 59 865

З 30 березня по 2 квітня 2024 року у м. Богуслав (Київська область) відбувся командний чемпіонат України з веслувального слалому.

Студентка 1-го курсу спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Валентина Горлова завоювала чотири бронзові нагороди, а саме дві бронзи в особистих змаганнях у каное “С1-Ж” та “екстрім-слалом”! Також у командних перегонах Валентина разом зі сестрами Олександрою та Анастасією завоювали ще дві бронзові нагороди у класах 3хС1 та 3хК1!

Детальніше: Студентка Університету здобуває чотири бронзи на командному чемпіонаті України з веслувального...

photo 2024 04 01 11 19 52

У м. Луцьк з 29 по 30 березня пройшов Чемпіонат України зі сумо серед жінок. Любов Жучка (МСУ), студентка 4-го курсу спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького виборола срібну медаль!

Детальніше: Студентка виборола срібло Чемпіонату України зі сумо серед жінок

футзал 1

28–29 березня 2024 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького проведено фінальні змагання з футзалу серед закладів фахової передвищої освіти. На відкритті змагань з привітальним словом до студентської молоді звернулися виконувач обов’язків ректора ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак та начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Наталія Слимак. Для підтримки змагального духу учасників змагань та створення гарного настрою з танцювальними номерами виступили студентки УАД та ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

Детальніше: На базі ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького відбулися фінальні змагання з футзалу серед закладів фахової...

viber image 2024 03 27 15 14 15 112

26 березня 2024 року на кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася гостьова лекція на тему “Освіта та набуття компетентностей для захисту особистостей”. Лекцію провів доктор біологічних наук, професор, відмінник освіти України, засновник наукової психолого-педагогічної школи Леонід Кизименко, який детально розглянув опис сукупностей заходів та ресурсів, які забезпечують власну безпеку та захист особистостей у різних ситуаціях. Дуже приємно було спостерігати зацікавленість аудиторії, також у кінці лекції студенти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” та викладачі кафедри активно долучилися до обговорення та дискусії щодо цієї теми.

Детальніше: На кафедрі фізичного виховання, спорту і здоров’я відбулася гостьова лекція на тему “Освіта та...

2024 03 25 16 37 35

26 березня 2024 року о 12:30 в аудиторії № 1 спортивного комплесу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбудеться гостьова лекція на тему “Освіта та набуття компетентностей для захисту особистостей”. Лекцію прочитає Леонід Кизименко, доктор біологічних наук, професор, відмінник освіти України, засновник наукової психолого-педагогічної школи.

Детальніше: Відбудеться гостьова лекція на тему “Освіта та набуття компетентностей для захисту особистостей”

MyCollages 13

18 по 22 березня 2024 року в смт Воловець на Закарпатті відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед юнаків (U13 та U15), ветеранів та пара-спортсменів.

У змаганнях взяли участь 260 спортсменів з 18 команд. Змагання проводилися на високому організаційному рівні, всі поєдинки транслювалися наживо.

Детальніше: Студенти здобули нагороди на Чемпіонаті України з пара-армрестлінгу

photo 2024 03 20 10 35 19

18 березня 2024 року у Поліському національному університеті м. Житомир відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція “Фізичне виховання і спорт у закладах вищої освіти: проблеми і перспективи”.

Участь у конференції взяли завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, доцент Богдан Семенів та здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Арсен Подоляк, Андрій Тушницький, Ярослав Писько. Завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Богдан Семенів виступив на конференції з доповіддю на тему “Підвищення рівня фізичного стану студентів в процесі занять з фізичного виховання засобами української боротьби на поясах”.

Детальніше: Всеукраїнська науково-практична конференція “Фізичне виховання і спорт у закладах вищої освіти:...

photo 2024 03 20 10 50 34

У Львові відбувся навчально-методичний семінар арбітрів футзалу під егідою FIFA у співпраці з Українською асоціацією футболу та Асоціацією футзалу України.

Насичена чотириденна програма семінару передбачає низку заходів, один з яких відбувся на базі спорткомплексу ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького.

Арбітри склали тестування фізичної підготовленості, виконавши вимоги комплексного фітнес-тесту FIFA. До його проведення були залучені і викладачі кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького кандидат педагогічних наук, доцент Роман Проць та старший викладач Ігор Якимишин.

Детальніше: Навчально-методичний семінар арбітрів футзалу відбувся на базі спорткомплексу ЛНУВМБ імені С. З....

MyCollages 13

У місті Луцьку з 15 по 17 березня 2024 року відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років (U23). У змаганнях взяли участь 210 борців зі всієї України. Цей турнір є відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться у травні в Азербайджані.

Детальніше: Студенти вибороли золото та срібло на чемпіонаті України з вільної боротьби!

photo 2024 03 14 11 50 37

8–14 березня 2024 року в смт Воловець на Закарпатті відбувся чемпіонат України з армрестлінгу серед юніорів, молоді та дорослих.

У змаганнях взяли участь 470 спортсменів з 20 областей та м. Києва. Змагання проведено на високому організаційному рівні, а фінальні поєдинки транслювали наживо на телеканалі xsport!

Детальніше: Студент виборює два золота на Чемпіонаті України з армрестлінгу!