EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

1
29 листопада 2023 року у конференц-залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка з академічною спільнотою університету, проєктною групою та групою забезпечення ОПП «Фізична культура і спорт».

Детальніше: Обговорення проєкту освітньо-професійної програми з академічною спільнотою!

IMG 9cd49a5171057dde638433de4e6240a7 V

28 листопада 2023 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві”, організована кафедрою фізичного виховання та спортивного вдосконалення факультету фізичного виховання і спорту.

Участь у роботі конференції взяли представники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького: завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент Богдан Семенів та здобувач другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Михайло Роман.
Провідні науковці та фахівці у сфері фізичної культури і спорту нашої держави під час конференції висвітили актуальні проблеми фізичної культури і спорту сьогодення та представили шляхи їх вирішення.

Детальніше: Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми фізичної культури і спорту в...

MyCollages 11

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я та здобувачі другого рівня вищої освіти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького взяли активну участь у регіональному науково-практичному семінарі “Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування”, який відбувся 24 листопада 2023 року.

Детальніше: Регіональний науково-практичний семінар “Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування”

photo 2023 11 24 17 07 33

19 листопада 2023 року у м. Тбілісі (Грузія) відбувся юніорський Кубок Світу з фехтування на шпагах. Студент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Лев Майстренко здобув бронзову медаль у командній першості!

У Тбілісі, збірна України показала високий результат, спочатку випередивши Велику Британію, потім США, але у напруженій боротьбі з Іспанією програла з рахунком 44:45. Втім, у боротьбі за третє місце українці перемогли Польщу з рахунком 45:41.

Детальніше: Студент Університету здобув бронзу на юніорському Кубку Світу з фехтування на шпагах!

MyCollages 14
9 листопала 2023 року в Будинку вчених у м. Львові пройшла Всеукраїнська наукова конференція “Професор Іван Боберський – державник, германіст, новатор-лінгвіст спортивної термінології та основоположник українського тіловиховання”, присвячена 150-річчю від дня народження Івана Боберського. У цьому заході взяв участь Богдан Семенів, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

Детальніше: Всеукраїнська наукова конференція, присвячена 150-річчю від дня народження Івана Боберського

MyCollages 13

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я та здобувачі другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького взяли участь у вебінарі на тему “Академічна доброчесність у спортивній науці”.

Детальніше: Вебінар на тему “Академічна доброчесність у спортивній науці”

MyCollages 1

9–12 листопада 2023 року в республіці Польща відбувся Чемпіонат Світу з української боротьби на поясах. Студенти факультету громадського розвитку та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького вибороли дві золоті медалі:

Олег Мосур (ФКіС) 4 курс – 1 місце,
Антон Прокопчук (ВГСЕ) 6 курс – 1 місце.

Детальніше: Наші студенти вибороли дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з української боротьби на поясах!

IMG 20231108 173749 793

Доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Роман Проць провів навчально-методичний семінар на Вінниччині, напередодні старту регіональних футзальних змагань. Роман є провідний фахівець Комітету арбітражу Асоціації футзалу України.
Більше двадцяти арбітрів футзалу Вінницької області взяли участь у навчально-методичному семінарі та змогли отримати найсучасніші методичні рекомендації щодо тлумачення багатьох аспектів чинних Правил гри. Було проведено теоретичне тестування за допомогою спеціальних засобів, які миттєво виводили на екран аналіз загальних результатів у вигляді кольорових відсоткових діаграм та відповідних графіків. Це дало змогу швидко визначити пріоритетні напрями для дискусії.

Детальніше: Навчально-методичний семінар на Вінниччині

photo 2023 11 06 15 48 11

Студентку спеціальності 017 Фізична культура і спорт Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Гжицького Манолу Скобельську обрано переможницею жовтня 2023 року в номінації Найкраща спортсменка Львівщини за версією Відділення НОК України у Львівській області.

Детальніше: Найкраща спортсменка Львівщини за версією Відділення НОК України у Львівській області

MyCollages 82 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я та здобувачі другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» взяли участь у науковій зустрічі «(Не)перший Український Педагогічний Конгрес у Львові» на спогад і на погляд у майбутнє. Наукову зустріч організовано кафедрою філософії та педагогіки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Детальніше: Наукова зустріч

photo 2023 10 30 11 17 50

28-29 жовтня 2023 року у Київській області, місто Біла Церква, пройшов Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих та молоді.
Студентка 1 курсу спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" Рачинська Уляна стала срібним  призером на дистанції 6 км, та кваліфікувалася на Чемпіонат Європи.

 

Детальніше: Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу