EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

   

13 березня 2023-го року в Бухаресті (Румунія) стартував Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок U-23.

Вітаємо студентку 2-го курсу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" Анастасію Алпеєву, яка стала чемпіонкою Європи U-23 у ваговій категорії до 76 кг.

Керівництво університету та увесь викладацький склад кафедри фізичного виховання спорту, і здоров'я вітає Анастасію з успішним виступом, та бажає їй подальших успіхів на спортивних аренах.

Детальніше: Студентка ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби U-23

01

З 3-5 березня 2023 року в республіці Польща м.Карліно проходив Міжнародний Турнір Надії Олімпійських Вишеградських Країн - Карліно 2023 р. Країни учасниці міжнародного турніру: Польща,Україна,Словаччина, Данія,Чехія, Франція.Христина

Детальніше: Чемпіонка Міжнародного турніру Надії Олімпійських Вишеградських Країн

02

Вітаємо Повк Кароліну, студентку 2-го курсу спеціальності "Фізична культура і спорт" факультет громадського розвитку та здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, яка стала чемпіонкою🥇🏆 Відкритого Чемпіонату Угорщини з вільної боротьби серед юніорок U - 20

Детальніше: Чемпіонка Відкритого Чемпіонату Угорщини з вільної боротьби U-20

У понеділок, 06 березня 2023 р. о 16 год 00 хв. - 16год 40 хв. в режимі відеоконференції відбудеться відкрита зустріч експертної групи з проведення акредитаційної експертизи освітньої програми "Фізична культура і спорт" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" з усіма бажаючими.

Мета зустрічі – обговорення удосконалення освітньої програми з усіма зацікавленими учасниками освітнього процесу.
Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з експертною групою.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ

З 06 по 08 березня дистанційно здійснюватиметься акредитаційна експертиза освітньої програми «Фізична культура і спорт» спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Детальніше: Акредитація освітньої програми "Фізична культура і спорт"

25 лютого 2023 року у м. Львові відбувся ХІ Всеукраїнський турнір- меморіал з вільної боротьби серед юніорів пам’яті майстра спорту міжнародного класу Чемпіона світу та Європи серед юніорів, Чемпіона кубку світу з вільної боротьби І. Первачука. Участь в турнірі взяли спортсмени з 15 областей України.

Детальніше: Студенти ЛНУВМБ ім.С.З.Гжицького переможці ХІ Всеукраїнського турнір- меморіалу з вільної боротьби...

19.02.2023 року у столиці України в місті Києві проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні.

Вітаємо студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Михайлюк Марію (1-й курс, ФКіС) та Васічкіна Юрія (2-й курс, ФКіС), які у складі збірної команди Львівської області взяли участь в Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні і вибороли срібло в естафеті 4×400 серед молоді та увійшли в п'ятірку найкращих в естафеті 4×400 серед дорослих.

Керівництво університету вітає своїх студентів з успішним виступом та бажає подальших успіхів на спортивних аренах.

Детальніше: Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні

01

У Львові 28 січня 2023 року проходив 23-й турнір з легкої атлетики в приміщенні пам'яті Ярослава Тягнибока.
Вітаємо Васічкіна Юрія, студента 2-го курсу СП Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, факультет громадського розвитку та здоров'я спеціальності "Фізична культура і спорт", який посівів🥇1-е місце🥇на дистанції 200 м серед чоловіків.

Детальніше: Переможець Всеукраїнського турніру з легкої атлетики пам'яті Я. Тягнибока

Вікторія Діжак

У столиці України в місті Києві з 20.01.2023 - 22.01.2023 року проходив Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

Детальніше: Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

IMG b668665134c42adb12f8535a0983a9bb V

Вітаємо студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Факультет громадського розвитку та здоров‘я, спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" з успішним виступом на Чемпіонаті України з вільної боротьби U-23🤼🤼🤼🤼

Переможцями та призерами у своїх вагових категоріях стали:
1. Чудик Оксана - 🥇1 місце у ваговій категорії до 65 кг, студентка 2-го курсу СП;
2. Алпєєва Анастасія - 🥇1 місце у ваговій категорії до 75кг, студентка 2-го курсу СП;
3. Повк Кароліна -🥈 2 місце у ваговій категорії до 65 кг, студентка 2-го курсу ;
4. Яковлєва Аніта -🥉 3 місце у ваговій категорії до 65 кг, студентка 2-го курсу;
5. Вовк Юрій -🥉 3 місце у ваговій категорії до 65кг, студент 2-го курсу;

Керівництво університету вітає своїх студентів з успішним виступом та бажає подальших спортивних успіхів на спортивних аренах.

Детальніше: З 19 січня по 23 січня 2023 року у м. Ужгород, відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед...

FB IMG 1672148155519

25- 26 грудня 2022 року у місті Києві проходив Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах серед молоді імені Олімпійського чемпіона Григорія Крісса.

Вітаємо нашого студента Факультет громадського розвитку та здоров‘я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького Лева Майстренка, який став 🥉бронзовим призером у🤺 фехтуванні на шпгах.

Детальніше: Наш студент виборов бронзу