КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Напередодні Шевченківських днів у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулася зустріч з професором Йосипом Берком, який презентував свою книгу «Світ рослин у мистецтві та поезії Тараса Шевченка».

Студенти факультету ветеринарної гігієни, екології та права разом із викладачами університету мали змогу поринути у світ рослин, який натхненно й ніжно оспіваний в чудових віршах і поемах Тараса Шевченка. У монографії автор розглядає та аналізує світ рослин та їх значення у мистецьких творах. Окрім цього Йосип Берко вперше встановив еволюцію поглядів Шевченка щодо мети зображення рослин у його малярських творах.

Ця зустріч пройшла на одному подиху, присутні почули багато цікавих фактів про книгу та деталі її створення. З вітальним словом виступили декан факультету ветеринарної гігієни, екології та права Руслан Андрійович Пеленьо, завідувач кафедри екології Роман Петрович Параняк та гості заходу.

Висловлюємо щиру вдячність професору Йосипу Берку за змістовну презентацію!