КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

25 вересня у відпочинковому осередку „Верещиця” Яворівського національного природного парку відбувся щорічний молодіжний фестиваль української туристичної пісні „Бабине літо”. Активним учасником цього дійства була команда студентів нашого університету „EКО-VIVAT” за керівництва доцентів кафедри екології Анни Буцяк і Ніни Градович.

Любов до рідного краю, екологічну культуру, патріотичну свідомість і неабиякий артистизм проявили студенти в обов'язкових номінаціях фестивалю. Не оминули і номінацію „Найкращий студентський анекдот”, де ключовими жартами були, звісно, історії із „найкращого” періоду навчання – складання сесії. Проходив фестиваль у неймовірно теплій, дружній атмосфері і завершився нагородженням учасників та пісенним дарунком для всіх присутніх від Левка Дурка і Аеліти.

Дякуємо керівництву ЯНПП і організаторам фестивалю.

Буцяк А.А., Градович Н.І., доцентки кафедри екології