КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Сьогодні 29 червня на кафедрі екології перед комісією у складі завідувача кафедри, професора Параняка Р. П. і доцентів Мацуської О.В. та Віщур В.Я. відбувся онлайн-захист звітів, які здобувачі вищої освіти впевнено та успішно захищали, ділились враженнями та обмінювалися цікавою інформацією.

Дану переддипломну практику студенти 1-го курсу ОПП "Екологія" ОС "Магістр" проходили в Департаменті екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, ЛКП "Зелений Львів" та у Департаменті екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації з 23.05 по 24.06. 2022 року.

Під час проходження практики студенти-екологи закріпили здобуті в процесі навчання теоретичні знання та вміння, вдосконалили свої практичні навики.