КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

2127 вересня для студентів-бакалаврів 2-4 курсів освітньої програми «Екологія» викладачі кафедри екології Богдана Калин і Ніна Градович провели науковий семінар з академічної доброчесності. Дотримання принципів академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу не лише підвищує якість освіти, формує довіру до результатів навчання, а й посилює успішність випускників. Однією з умов формування доброчесного академічного середовища є розуміння усіма стейкголдерами освітнього процесу необхідності дотримання принципів академічної доброчесності; при цьому найдієвішим заходом для формування відповідної компетентності у студентів є роз’яснювальна робота серед академічних груп.

12

Під час заходу студенти обговорили проблемні питання академічної доброчесності, інтелектуальної власності та крадіжки інтелектуальної власності, можливі наслідки дотримання чи не дотримання принципів доброчесності. Також учасникам освітнього процесу була надана інформаційна та технічна допомога у використанні онлайн-сервісів для перевірки студентських робіт на плагіат, зокрема курсових робіт. Організатори семінару окреслили низку слушних порад, що стануть підґрунтям успіху для забезпечення якісної освіти, які запобігатимуть проявам академічної недоброчесності.

32

42