КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Одна з найцікавіших і вже точно найяскравіша тема навчальної дисципліни "Геологія з основами геоморфології" - Мінералогія. Особливо якщо заняття проходять у Мінералогічному музеї імені академіка Євгена Лазаренка. Заснований у 60-х роках ХІХ століття, один з найстаріших музеїв Львова налічує більше 14 тисяч експонатів мінералів, зібраних з усіх куточків нашої планети. Поповнюється колекційний матеріал і тепер, зокрема нещодавно відкритими мінералами - ферсманіт, гагариніт, сребродольськіт та іншими.

Студенти 1-го курсу ОПП "Екологія" під керівництвом доцентки кафедри екології Богдани Калин мали змогу поглибити свої знання з загальної мінералогії, генезису та систематики мінералів. А також побачити рідкісні зразки мінералів, зокрема знайдені і в Україні, кристали-велетні та унікальну колекцію псевдоморфоз, представлену скам'янілими рештками рослин і тварин.

Дякуємо працівникам музею та його завідувачці Альбертині Бучинській за постійну співпрацю.

Богдана Калин, доцентка кафедри екології