КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

Музика Леся Іванівна, завідувач кафедри генетики і розведення тварин, доцент, кандидат біологічних наук

11

22 вересня 2022 року на базі Львівського міського еколого-натуралістичного центру (м. Львів, вул. Кубанська, 12) асистент кафедри генетики і розведення тварин Жмур Андрій Йосифович провів заняття з дисципліни "Особливості розмноження диких тварин" із студентами 3 курсу біолого-технологічного факультету (освітня програма "Зоофізіотерапія"). Здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» ознайомилися з різними видами диких тварин, зокрема з поні, єнотами, мурахоїдом, ламою, лисицями (звичайною та чорно-бурою), рептиліями, а також хижими птахами. Екскурсія залишила гарні і позитивні враження від спілкування з природою...

2