EN   UA

 

logo

 

КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

 

 

Музика Леся Іванівна, завідувач кафедри генетики і розведення тварин, доцент, кандидат біологічних наук

 

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1 1

Одним з важливих етапів у підготовці здобувачів вищої освіти є підвищення практичної складової якісної підготовки майбутніх спеціалістів. З цією метою до навчального процесу залучають практиків. Так, днями для студентів 2-3 курсів біолого-технологічного факультету освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (освітні програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Зоофізіотерапія») було організовано проведення гостьової лекції практикуючим кінологом з міста Шепетівка Хмельницької області Юлією Олександрівною Вовк на тему: «Практика з кінології».

 

2 1

Юлія Олександрівна займається практичною кінологією з 2018 року. Свою діяльність як кінолог Ю.О. Вовк розпочала з ветеринарної практики в лікарні, будучи студенткою. Любов до собак відчула, коли їй було 8 років. Юлія Вовк знана фахівчиня з кінології не тільки в Хмельницькій області, але й по всій Україні. Люди, які утримують собак, звертаються до неї за консультаціями з різних куточків України. Юлія Олександрівна надає практичні поради, проводить індивідуальні та групові заняття (в тому числі онлайн) з різних питання, що стосуються собак.

4

5

Дякуємо Юлії Олександрівні, що відгукнулася на наш запит і знайшла час та можливість прочитати цікаву лекцію, яку із задоволенням слухали наші студенти.

6

7

Оріхівський Т.В., Боднар П.В., доценти кафедри генетики і розведення тварин

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru