КАФЕДРА ГЕНЕТИКИ І РОЗВЕДЕННЯ ТВАРИН

Музика Леся Іванівна, завідувач кафедри генетики і розведення тварин, доцент, кандидат біологічних наук

1
Кінь – символ багатства, могутності, швидкості, волі, вірності й відданості. На базі КЗ "ДЮСШ "Буревісник" викладач кафедри генетики і розведення тварин Андрій Йосифович Жмур провів практичне заняття з дисципліни "Основи фахової діяльності" для студентів 1 курсу біолого-технологічного факультету спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Державна дитячо-юнацька кінно-спортивна школа з шестидесятилітньою історією – це єдиний в західному регіоні України спортивний заклад, в якому понад сотня дітей навчаються мистецтву верхової їзди. У кінно - спортивній школі є 60 коней, а тренери школи – майстри спорту міжнародного класу, призери чемпіонатів Європи і світу. Також тут можна побачити змагання вершників або просто поспостерігати за тренуванням і граціозністю коней.

1

Укладач: асистент Жмур А.Й.