emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

26 листопада студенти ІV курсу біолого-технологічного факультету із спеціальності „Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва” разом із викладачами побували в дитячо-юнацькій кінно-спортивній школі «Буревісник». Викладачі кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва, доценти Г.О.Соколова та С.С.Попадюк, провели тут практичне заняття з дисципліни «Конярство».

Вони ознайомили студентів з історією створення ДЮСШ «Буревісник», з різними породами та різноманітністю мастей, годівлею, умовами догляду та утримання, та використанням спортивних коней.
Незабутнім залишиться для студентів спілкування з кіньми. Оскільки вони приїхали не з порожніми руками, то пригощали їх ласощами.
Швидко збіг час і виїзне заняття добігло кінця. Студенти набули нових уміннь і навичок, ще більше впевнились у своєму бажанні займатись тваринництвом, адже після такого спілкування просто неможливо не закохатись у цих розумних, гордих та відданих тварин.