emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

MyCollages

23-24 травня студенти 2 курсу біолого-технологічного факультету під керівництвом доцента Гордійчук Н.М проходили навчальну практику в домівці врятованих тварин парку Знесіння. Навчальна практика для них є кінцевим етапом вивчення курсу з навчальної дисципліни «Зоопсихологія та порівняльна психологія тварин». Студенти спостерігали за життєвими проявами диких і домашніх тварин, поведінковими реакціями собак при контакті з ними, індивідуально вигулюючи їх в парковій зоні. Собаки є різного віку, статі та породи.

20230523 120230

20230523 121713

Всі вони покинуті власниками, в основному привезені військовими з гарячих точок, які пройшли страхіття війни. Деякі собаки ще перебувають у стресовому стані і потребують особливого ставлення до них. Студент Кузик Марко вигулював собак-інвалідів, які втратили кінцівку під час масованої атаки градами.

Студенти отримали неймовірну кількість незабутніх емоцій від контакту з ними та знайшли чудове місце, де завжди їх чекають.