emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

1 1

Недавня зустріч між представниками Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Бидгощської політехніки імені Яна та Єнджея Снядецьких відкриває нову сторінку в історії міжнародної освіти.

На зустрічі були присутні: в. о. ректора ЛНУВМБ ім. С. З. Ґжицького, проф. Іван Парубчак, декан біолого-технологічного факультету, доцент Андрій Бойко, проректор Бидгощської політехніки, професор PBŚ Шимон Розанський та декан факультету годівлі і біології тварин, професор PBŚ Малгожата Грабович.

Учасники підписали угоду про п’ятирічну співпрацю, яка забезпечує обмін викладачами, роботу над спільними науковими проєктами, організацію спільних конференцій та навчання студентів у межах програми Еразмус.

Важливою частиною співпраці є розвиток програм зоофізіотерапії та технології виробництва і переробки продукції тваринництва, що розширює горизонти для студентів та вчених, сприяючи їхньому професійному зростанню.

2 1

3 1