КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

15 березня 2019 року в конференц-залі ТзОВ «РСП Шувар» відбулася конференція на тему: «Рибне господарство - реалії, надії та сподівання».

У роботі конференції брали участь керівники підприємств рибної галузі, фермери Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської областей, представники департаменту АПР Львівської обласної адміністрації, управлінь та відділів РДА, науковці та оператори ринку «Шувар». А також студенти та викладачі кафедри «Водні біоресурси та аквакультура». Завідувач кафедри Божик В.Й. виступив з доповіддю на тему «Розвиток рибництва та аквакультури в Західних областях України».
Основною метою заходу було привернути увагу представників законодавчої та виконавчої влади, бізнесу, науки до пошуку шляхів відновлення галузі рибного господарства, яка знаходиться в глибокій кризі через ряд об’єктивних та суб’єктивних факторів, в результаті чого, втрачаються значні кошти на імпорт, не завжди якісної продукції, надходження до місцевих бюджетів, а головне - робочі місця та здоров’я населення.

Євгенія Барило