КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

28 жовтня 2021 р. на платформі Zoom відбулося розширене засідання кафедри фармації та біології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького зі роботодавцями та студентами. Зі сторони роботодавців виступила представник мережі аптек «Подорожник» Марія Скринник.

Вона ознайомила студентів з компанією, перспективами працевлаштування в ній, соціальними програмами, дозвіллям співробітників.
Після завершення презентації почалося обговорення.
Савчак Соломія зацікавилася програмою «Start» (Start small and seek scale).

В компанії «Подорожник» в даний час існує освітня програма співпраці з студентами «Start» та програма стажування «Від студента до аналітика за 1 місяць»

Будуй професійне майбутнє разом з Podorodzhnyk !

Метою діяльності програми є сприяння ефективній реалізації можливостей студентів в сучасних умовах.

Наша особливість та ціль – розвиток та практичне працевлаштування майбутніх молодих фахівців, які будуть розвивати фармацевтичну галузь разом із Podorodzhnyk.

Завданнями програми є:

* Об’єднання та координація зусиль студентів, випускників фармацевтичних і медичних закладів вищої освіти та інших спеціалізацій з метою сприяння суспільного престижу фармацевтичного та медичного працівника в Україні.

* Участь у формуванні молодого покоління фахівців з усіх галузей фармації.

* Співпраця з навчальними закладами, науковими установами України.

* Сприяння студентів фармацевтичних і медичних вузів та молодих фармацевтів у набутті практичного досвіду і теоретичних фармацевтичних знань.

* У співпраці з партнерськими організаціями організовує програми професійних та наукових обмінів для студентів фармацевтичної спеціальності та молодих фармацевтів.

* Організовує семінари, лекції, конференції, практикуми та інші види діяльності для досягнення мети програми.

Марія Скинник розповіла також дельніше про суть програми стажування «Від студента до аналітика за 1 місяць».

Зареєструвавшись на сайті «Мережі аптек Подорожник» на програму стажування "Від студента до аналітика за 1 місяць", ти зможеш поринути в бізнес середовище компанії "Подорожник" - лідера фармацевтичного ринку України серед аптечних мереж під керівництвом топових спеціалістів компанії та отримати безцінний досвід та грошову винагороду за роботу - з першого дня стажування твоя праця оплачується!

Дедлайн прийому заявок: - 10 листопада 2021

- з 15 листопада 2021 тестування та співбесіди

- 19 листопада 2021 відбір фіналістів та пропозиція про роботу

- 23 листопада перший робочий день

Тому не пропусти свій шанс та заповнюй анкету!

Реєстрація на сайті.

Запитання також задавали Лісняк О.І. - про можливості стажування за кордоном, Бонецький О.О. - про стажування викладачів та практику студентів, Вихопень Олеся - про первинне працевлаштування студентів-випускників у мережі аптек «Подорожник».