КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

Студенти – випускники освітньої програми «Фармація, промислова фармація» проходили переддипломну виробничу практику з фармацевтичного менеджменту та маркетингу, фармацевтичної хімії і клінічної фармації та фармацевтичної опіки на базі мережі аптек «Подорожник», «Доброго дня» та «Аптека 911» та інших.

Метою практики було максимально наблизити студентів до своєї спеціальності, навчити їх використовувати всі набуті в процесі навчання теоретичні знання та практичні навички з профільних дисциплін в роботі з ліками та пацієнтами. Під час проходження практики студенти вивчили основні положення та закони фармацевтичної галузі, стандартизації лікарських препаратів, контролю якості лікарських засобів та їх технологічних форм, а також ознайомилися з найновішими лікарськими засобами, які поступають в аптечну мереж та оволоділи навичками спілкування з відвідувачами аптек.