КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

зображення viber 2023 04 09 12 46 06 095
Напередодні було підписано догорів про співпрацю між освітньою програмою "Фармація, промислова фармація" та мережею аптек "Бажаємо здоров'я".

зображення viber 2023 04 09 12 46 06 696
Регіональний директор Галина Василівна Каспер ознайомила студентів з особливостями роботи в мережі аптек "Бажаємо здоров'я". Доповідач підкреслила, що мережа відкрита для молодих спеціалістів, які прагнуть отримати гідне місце роботи, перспективу професійного зростання, набути досвіду та підвищити свій кваліфікаційний рівень.
Основними складовими кар'єрного зростання у компанії є фармацевтична освіта, знання основ фармакології, здатність працювати в команді, чесність, відповідальність, пунктуальність. Галина Василівна запропонувала студентам проходити виробничу практику в аптеках "Бажаємо здоров'я".

зображення viber 2023 04 09 12 46 06 344