КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

1
2 травня 2023 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулася чергова, наукова студентська конференція «Дні студентської науки». В роботі секції 4 «Фармація і сьогодення: новітні досягнення та перспективи розвитку» факультету громадського розвитку та здоров’я під головування здобувачки вищої освіти 4-го курсу, спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» Юлії Данів та кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри фармації та біології Ореста Олеговича Бонецького взяли участь 16 студентів. Вони представили результати своєї наукової роботи, проведеної під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри фармації та біології.

11

До уваги слухачів - студентів, які навчаються на освітній програмі «Фармація, промислова фармація» було представлено 9 доповідей з різних актуальних питань фармації: аптечної технології ліків, клінічної фармації і фармацевтичної опік, фітохімії, фармакогнозії, організації та економіки фармації. В ході цікавої дискусії було обговорено такі теми:
1. Розробка складу і технології спрею для терапії запальних та дистрофічно-запальних захворювань тканин пародонту.
Катерина Божак, здобувачка вищої освіти 5-го курсу. Науковий керівник – кандидат фармацевтичних наук, доцент Роман Федін.

2
2. COVID-19 виклик для всього світу.
Аліса Давидюк, здобувачка вищої освіти 4-го курсу, Діана Іванишин, здобувачка вищої освіти 3-го курсу. Наукові керівники: асистент Марта Застрижна, кандидат медичних наук, доцент Олександр Лісняк.

3
3. Переваги і недоліки різних організаційно-правових форм фармацевтичних підприємств.
Юлія Данів, здобувачка вищої освіти 4-го курсу. Науковий керівник – кандидат економічних наук, старший викладач Орест Бонецький.

4
4. Ідентифікація лікарської рослинної сировини чебрецю блошиного (TH. PULEGIOIDES L.)
Юлія Кедебець, здобувачка вищої освіти 4-го курсу, Оксана Гончаренко, здобувачка вищої освіти 5-го курсу. Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри фармації та біології Мирослава Грицина.

5

5. Фармацевтична опіка при глистних інвазіях дітей шкільного віку смт. олесько, львівської області.
Тарас Мех, Оксана Головка, здобувачі вищої освіти 5-го курсу. Наукові керівники: кандидат медичних наук, доцент Олександр Лісняк, асистент Марта Застрижна.
6. Окремі перспективи розвитку фармації в шостому технологічному укладі.
Катерина Соляник, здобувачка вищої освіти 4-го курсу, Сергій Шаріков, здобувач вищої освіти 5-го курсу. Науковий керівник – кандидат економічних наук, старший викладач Орест Бонецький
7. Інгібітори α-амілази та α-глюкозидази на основі рослинної сировини
Марія Фульмес, Христина Кузьм’як, здобувачі вищої освіти 3-го курсу, Олена Кравець, здобувачка вищої освіти 5-го курсу. Науковий керівник – кандидат хімічних наук, старший виклад Надія Гринчишин.

7
8. ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ БДЖОЛИНОГО ОБНІЖЖЯ, ЯК ДОПОМІЖНОЇ ТЕРАПІЇ.
Дана Шевчик, здобувачка вищої освіти 4-го курсу, Софія Чупровська, здобувачка вищої освіти 5-го курсу, Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Олена Колещук.

9
9. Опрацювання складу, технології і аналізу протигерпетичної мазі.
Василина Штогрин, здобувачка вищої освіти 5-го курсу. Науковий керівник – кандидат фармацевтичних наук, доцент Роман Федін.

8

10

13

З програмою та матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті університету за лінком https://www.lvet.edu.ua/index.php/nauka/konferentsii-studentski.html.