КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

MyCollages

На факультеті громадського розвитку та здоров'я відбувся успішний захист кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеня "магістр", освітньої програми "Фармація", спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація". Екзаменаційна комісія в складі завідувача кафедри фармації та біології, канд. біол. наук, доцента Грицини М.Р., кандидатів фармацевтичних наук, доцентів Новікевич О.Т. та Федіна Р.М., канд. екон. наук, ст. викладача Бонецького О.О. під керівництвом головуючої доктор фармацевтичних наук професор, завідувач кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Бушуєвої Інни Володимирівни високо оцінила магістерські роботи випускників денної та заочної форми навчання.

MyCollages 1

1а

2

4

Вітаємо випускників ОП «Фармація» з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням професійної кваліфікації магістр фармації.

Успіхів Вам у професійній діяльності !!!

Колектив кафедри.