КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

1Студенти 1 курсу освітньої програми “Фармація” ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького разом із куратором доцентом Романом Федіним на занятті з “Національного виховання” та студенти 2 курсу цієї ж ОП, зі старшим викладачем Оленою Колещук на занятті з “Біоетики” відвідали музей хвороб людини. Музей був створений у 1896 році при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького (на той час Львівський університет імені Яна Казимира). Спеціально для цього була зведена будівля, а першим директором кафедри-музею став польський професор Онджей Обжут.

1

Студенти з цікавістю слухали розповіді екскурсовода пана Володимира й оглядали експозицію макропрепаратів органів людини, велику колекцію патогістологічних препаратів, які демонструють мікроскопічний вигляд більшості поширених захворювань. Стенди музею згруповані за хворобами окремих органів і систем людини, що дає можливість наочно уявити та краще запам’ятати механізм перебігу різних захворювань. На сучасному етапі експонати музею поповнюють після чергових розтинів тіл померлих людей, які проводять з метою діагностики в окремих секційних залах, що розташовані поруч із виставковим залом.
Екскурсія до музею дала можливість студентам зрозуміти причини виникнення різноманітних захворювань, механізм патологічних процесів та способи їх лікування. Студенти відзначили пізнавальність екскурсії, зрозуміли важливість здорового способу життя та усвідомили цінність фахових рекомендацій відвідувачам аптек.

1

Допис підготував Роман Федін, доцент кафедри фармації та біології