КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ ЯКИМА ЯРЕМИ

тел.:  032 239-26-74;
е-mail: ukrinkafedra@gmail.com

IMG 3305

Магістри 1-го курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” з користю провели свій час перед екзаменаційною сесією за допомогою безкоштовних курсів з англійської мови Prometheus. Ця платформа сприяє в підготовці до екзамену “Професійно-орієнтована іноземна мова”, а саме дає змогу вдосконалити вимову, повторити граматичні теми, навчитися легко висловлюватися та вправно застосувати фрази й вирази.

Другою вдалою можливістю для студентів-фізтерапевтів стала онлайн-зустріч з Ap Education Centre – центром навчання іноземних мов та підготовки до міжнародних іспитів, сертифікованим партнером Cambridge English та Language Cert.

На зустрічі студенти дізналися про сучасні методи мотивації та усвідомили потрібність мовних навичок для обміну науковою інформацією у своїй спільноті.

Отже, здобувачі вищої освіти нашого Університету в результаті отримали цінні поради та розширили словниковий запас поширеною лексикою, яку можна ефективно використовувати у навчальному середовищі та поза ним.

IMG 3301

Допис підготувала Лілія Мелешко, асистент кафедри