EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

1

2 жовтня 2024 року відбулася презентація колективної монографії «Новітні парадигми менеджменту в умовах воєнного стану».

Детальніше: ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОЛЕКТИВНОЇ МОНОГРАФІЇ

1

З метою популяризації принципів академічної доброчесності в освітньому процесі 30 вересня було проведено семінар для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент».

Детальніше: СЕМІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ»

44

Хай Матір Божа вас оберігає, 

Від неприємностей застерігає.

Нехай дарує силу й процвітання,

І хай здійсняться всі бажання.

День Покрови Пресвятої Богородиці – це найдавніше свято. Воно вважається одним із найбільш шанованих у християнстві та має досить цікаву історію. За легендою, у цей день вороги мали напасти на Константинополь, але у місто прийшла Пресвята Богородиця та вкрила усіх містян покровом свого одягу, захистивши їх від нападників. Навколо міста здійнялася така буря, що вороги навіть не змогли до нього наблизитись. Саме тому у цей день традиційно моляться про захист своєї оселі, своєї родини та рідної землі.

Християнська віра, шанування традицій та прагнення понад усе захистити рідну землю – саме ці якості були властиві українським повстанцям. Тож 75 років тому вони символічно обрали 14 жовтня датою створення Української Повстанської Армії. Армії, котра боролася за збереження самостійної України і з якої сьогодні беруть приклад наші захисники.

Детальніше: День Покрови Пресвятої Богородиці

 Фото 1 6

26 вересня 2024 року студенти 2, 3 та 4 курсів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент» відвідали Центр підтримки підприємництва Львівської міської ради.

Детальніше: ІНТЕРАКТИВНИЙ ТРЕНІНГ: МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО

25 вересня 2024 року студенти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» разом із своїм куратором Соломією Воскобійник відвідали бібліотеку, яка знаходиться в головному корпусі нашого Університету.

ФОТО 1

Під час відвідин університетської бібліотеки першокурсники ознайомились із її структурою та системою роботи, правилами поведінки у бібліотеці та правилами користування ресурсами, а також з різноманітними джерелами, до яких вони матимуть доступ. Студенти дізнались, як ефективно користуватися електронними каталогами, шукати інформацію для написання рефератів, курсових робіт, а також як отримати доступ до сучасних баз даних, що допомагатимуть у навчанні та наукових дослідженнях.

Детальніше: ВІДВІДИНИ БІБЛІОТЕКИ УНІВЕРСИТЕТУ

12 вересня 2024 року студенти-першокурсники факультету економіки та менеджменту разом із своїми кураторами Воскобійник Соломією та Бернацькою Іриною відвідали «Ярмарок інтересів».

ФОТО 1 4

На «Ярмарку інтересів» першокурсники дізнались про те, що в нашому Університеті діють різноманітні гуртки та колективи художньої творчості, зокрема: Народна хорова капела «Ватра», Народний ансамбль бандуристів «Кобза», Народний оркестр «Намисто», Народний ансамбль танцю «Підгір’я», Народний чоловічий хор «Дзвін», творча майстерня « Барвистий дивоцвіт», а також студентське академічне душпастирство (САД).

Зустріч була надзвичайно пізнавальною, на якій студенти дізнались багато цікавого про культурне життя Університету та отримали можливість долучитись до нього, щоб сприяти його розвитку та процвітання в майбутньому. Позанавчальна діяльність Університету включає заходи та проєкти, які допомагають студентам розвивати свої навички та інтереси поза межами освітнього процесу. Вона допомагає студентам розвивати лідерські якості, формувати командну роботу та покращувати свої соціальні навички, що є важливими як для особистого розвитку, так і для професійної кар’єри. Це дуже важливо, що наша молодь виявляє бажання брати активну участь в університетському житті, адже не зважаючи на воєнний стан в країні, ми повинні не тільки навчатись, а й робити свій власний внесок у розбудову нашої культури, оскільки нація, що нарощує свій освітній та культурний потенціал є сильною та непереможною!

ФОТО 2 7

ФОТО 3 5

ФОТО 4 4

Допис підготувала Соломія ВОСКОБІЙНИК,

доцент кафедри менеджменту

Колектив кафедри менеджменту та їх завідувач Богдан Богданович Батюк щиро вітають першокурсників із посвятою до числа студентів, яка відбулась 1 вересня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.

ФОТО 1 3

Вступ до Університету є початком нового етапу у житті, адже ця важлива подія відкриває безліч можливостей для особистого та професійного зростання. Університет – це місце, де Ви знайдете нових друзів, здобудете цінні знання і навички, які допоможуть Вам досягти успіху в майбутньому.

Вибравши спеціальність менеджера, Ви зробили важливий крок на шляху до того, щоб стати лідерами, здатними приймати складні рішення, керувати командами та реалізовувати успішні ідеї.

Детальніше: Привітання для першокурсників!

12858

Закінчення навчання в Університеті – подія, на яку з нетерпінням чекає кожен студент і мріє, щоб вона була неповторною та запам’яталася на все життя. Дуже складно створювати свято у такі страшні для нашої країни часи. Адже випуск 2024 року назавжди залишиться особливим і незабутнім, бо за чотири роки наші випускники зіткнулися з багатьма труднощами, починаючи від дистанційного навчання під час пандемії, і продовжуючи свій шлях в Університеті вже під час повномасштабного вторгнення країни-агресора.

Детальніше: Вручення дипломів бакалаврам-менеджерам

1

З 11 по 19 червня 2024 року на факультеті економіки та менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Студенти представили результати своїх наукових досліджень з актуальних питань менеджменту. Дослідження, викладені у кваліфікаційних роботах, були змістовними, цікавими та актуальними. Студенти вміло поєднали теоретичні знання з практичними, застосували їх у дослідженнях та ефективно вирішили поставлені завдання.

Детальніше: Вітаємо з успішним захистом дипломів!

зображення viber 2024 04 23 10 39 53 455

З ініціативи керівників студентської науки з різних напрямів освіти (публічне управління та адміністрування, менеджмент, педагогіка), а це – доцент Мар’яна Матвеєва, професори Галина Левків та Олеся Смолінська, наші здобувачі – Марта Бала і Марія Залата, Соломія Головка та Софія Кот, Ольга Семенів – подали до конкурсного розгляду оргкомітету Міжнародної студентської наукової конференції в Університеті Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина) свої наукові праці. Всі вони були відібрані для участі у цьогорічній, вже тридцятій за ліком, конференції “Študentská vedecká aktivita (ŠVA)”. Тому 11 квітня 2024 року ми разом із науковими керівниками очно взяли участь у цьому науковому форумі. Всі доповіді були виголошені англійською мовою та активно обговорювалися, адже дослідження присвячені актуальним проблемам управлінсько-економічного та соціального характеру. Як словацьким студентам, так і їхнім професорам було цікаво з’ясувати глибину наших досліджень. Всі ми гідно та вдумливо поставилися як до проведення досліджень, так і до оформлення їх результатів у підготованих статтях, з якими, до речі, можна буде ознайомитися після опублікування на сайті Університету Матея Бела.

Детальніше: Студентська наука - це шлях до інтелектуального майбутнього України