EN   UA

label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Батюк Богдан Богданович

 Контакти:
вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

 

IMG 3043

22 вересня доцент кафедри менеджменту Франчук І.Б. куратор 1-го курсу третьої підгрупи спеціальності менеджмент провела заняття з Основ державності та національного виховання. Вона урочисто  привітала їх з початком навчання в університеті та розповіла їм про важливість освіти яку вони будуть здобувати. Кожен з них  навчаючись в навчальному закладі робить великий внесок у розвиток нашої держави.

Детальніше: Вітаємо наших першокурсників із початком навчального року у нашій університетській родині.

21 вересня 2022 року на кафедрі менеджменту відбулося засідання студентського наукового гуртка “Допитливі менеджери”. Студенти-гуртківці обмінювалися цікавими науковими ідеями та обговорювали особливості менеджменту в глобалізованому суспільстві. Науковим керівником гуртка є кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Коробка Світлана Василівна.

Фото 1

Учасниками студентського гуртка були студенти спеціальності 073 “Менеджмент” освітніх програм “Менеджмент” та “Маркетинговий менеджмент”.

У процесі роботи вони приймали участь в дискусіях, обговорювали переглянуті під час засідання презентації та відеоматеріали, присвячені проблемам розвитку сучасного менеджменту. Особлива увага приділялася характеристиці сучасного менеджменту, позитивним і негативним наслідкам процесу глобалізації, здійснювалося порівняння рис сучасного та минулого менеджера.

Детальніше: ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА

IMG ebd75ccd0ea9d3b21e29871061d3d68f V

Беручи за основу особливості освітнього процесу під час воєнного стану в Україні, Конкурсна комісія Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького визначила переможця І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та відзначила дипломом студентку 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент Борсук Христину-Ярину Володимирівну за наукову роботу на тему: «Управління економічною конкуренцією в умовах COVID-19:  європейські ініціативи та уроки для України» (науковий керівник - к.е.н., доцент Вовк М. В.).

Вітаємо переможницю та щиро дякуємо всім учасникам Конкурсу за плідну співпрацю!

28 січні 2022 року на кафедрі менеджменту була проведена настановча зустріч щодо основних аспектів проходження виробничої для студентів спеціальності 073 Менеджмент: першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП Менеджмент та початкового  рівня (короткий цикл) вищої освіти ОП Маркетинговий менеджмент. Студентів було ознайомлено з програмою виробничої практики, нормативною документацією та методичними рекомендаціями щодо проходження практики.
Детальніше: Настановча зустріч щодо основних аспектів проходження виробничої практики для студентів...

День соборності України 

22 січня 2022 року в Україні будуть відзначати одне зі знакових свят українського державотворення, роль якого в історії країни важко переоцінити − День соборності України.

Фото 1

22 січня 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. «Однині на всіх землях України, розділених віками – Галичині, Буковині, Закарпатській Русі і Наддніпрянській Україні – буде одна, велика Україна. Мрії, для яких найкращі сини України жили і вмирали, стали дійсністю. Однині повіки буде одна, самостійна Українська Народна Республіка»,- утверджувалося у тексті Акту Соборності .

22 січня також прийнято згадувати і іншу подію, що відбулася в 1918 році – прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, який проголосив повну незалежність УНР. Переговори між УНР та ЗУНР про об’єднання йшли з жовтня 1918 року. Сам Акт Злуки був проголошений саме 22 січня 1919 року на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі. Єдиним гербом об’єднаної держави став тризуб.

Напередодні цієї дати доцентка кафедри менеджменту С.В. Коробка провела семінар зі здобувачами першого курсу спеціальності «Маркетинговий менеджмент» на тему: « Шлях єдності та державної незалежності України».

Детальніше: Шлях єдності та державної незалежності України

З 21 по 24 грудня в університеті відбулися захисти випускових кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня Магістр ОП «Менеджмент організацій та адміністрування».

Детальніше: Захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня магістр ОП «Менеджмент організацій та...

Стратегія реформування вищої освіти передбачає створення системи моніторингу та постійного поліпшення якості вищої освіти, що відповідає рекомендаціям і стандартам Європейського простору вищої освіти, враховуючи кращі світові практики та виступаючи головною технологією досягнення відповідності освітніх програм вимогам і потребам суспільства.

Детальніше: Обговорення освітніх програм спеціальності 073 менеджмент і їх компонентів

9 грудня в Департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації відбулося обговорення освітньо-професійних програм спеціальності 073 «Менеджмент». Заступник директора Департаменту АПР Людмила Вікторівна Горчаренко досконало ознайомилася та зробила пропозиції до ОП, зокрема щодо уміння здобувачами вищої освіти управляти електронним документообігом та застосовувати засоби бізнес-статистики в сучасних підприємствах та організаціях.

Детальніше: Зустріч зі стейкхолдерами з Департаменту АПР Львівської ОДА щодо покращення, оновлення та...

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року.

Детальніше: Хто попереджений - той захищений