EN   UA

 КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ ЯКИМА ЯРЕМИ

vuviska

Контакти:
Вул. Тугана-Барановського, 11 а
тел.:  032 239-26-74; 
е-mail: ukrinkafedra@gmail.com

 

 

IMG 4623

У передсвятковий день на завершення курсу Іноземна мова (за фаховим спрямуванням) здобувачі освіти 1-го курсу спеціальності “Екологічна політика та правове регулювання природокористування” відвідали Звіринець-парк імені Бенедикта Дибовського. 

Виконавши низку практичних врав, таких як Reading skills practice, Learn the meaning, pronunciation of new words, Speaking lessons, Classroom discussions на теми за спеціальністю, здобувачам особливо ціково було побачити, як створюють пустелі та тропіки за допомогою тераріумів, також спостерігати поведінку хижих ссавців, сімейства прахів та рослиноїдних.

Детальніше: У пошуках нових вражень та тем для дискусій: практичне заняття з Іноземної мови відбулося у...

IMG 3305

Магістри 1-го курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” з користю провели свій час перед екзаменаційною сесією за допомогою безкоштовних курсів з англійської мови Prometheus. Ця платформа сприяє в підготовці до екзамену “Професійно-орієнтована іноземна мова”, а саме дає змогу вдосконалити вимову, повторити граматичні теми, навчитися легко висловлюватися та вправно застосувати фрази й вирази. 

Другою вдалою можливістю для студентів-фізтерапевтів стала онлайн-зустріч з Ap Education Centre – центром навчання іноземних мов та підготовки до міжнародних іспитів, сертифікованим партнером Cambridge English та Language Cert.

Детальніше: Для постійного навчання та зростання – Prometheus та Ap Education Centre – українські платформи...