EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

1

30 листопада для науковців та викладачів закладів вищої освіти в межах проєкту Ukraine Global Faculty відбулася лекція топексперта та підприємця у сфері стартап-фінансів Вільяма Мерсера, венчурного директора компанії “Zag”.

Детальніше: Викладачі Університету взяли участь у лекції проєкту Ukraine Global Faculty

фото 1У середу 29 листопада 2023 року студенти факультету економіки та менеджменту першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 “Економіка” в межах вивчення дисципліни “Основи підприємництва” ознайомилися з діяльністю Кредитної спілки “Анісія”. 

Голова правління Кредитної спілки “Анісія” Володимир Сидоровський розповів про історію створення та діяльності фінансово-кредитної установи, яку було засновано в 1995 році у Львові. Кредитна спілка має понад 8 тисяч членів і діє в різних районах Львівської області. 
Студентам надали інформацію щодо основних аспектів операційної діяльності кредитної спілки, процедури відкриття депозитів та надання кредитів, процедури перевірки платоспроможності позичальника та фінансовий моніторинг. 

Детальніше: Студенти Університету ознайомилися з діяльністю кредитної спілки

1

23 листопада 2023 року студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 “Економіка” ОПП “Економіка довкілля і природних ресурсів” Стефан Канюка і Назарій Гайдучок взяли участь у ХIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених “Актуальні проблеми агропромислового виробництва України: виклики і шляхи розвитку в умовах війни і повоєнної відбудови”. 
Конференція відбулася на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН (с. Оброшине) в змішаному форматі участі.

Детальніше: Студенти Університету взяли участь у науково-практичній конференції молодих вчених

1

Проблема інклюзії у вищій освіті актуалізується в силу зростання кількості осіб з інвалідністю внаслідок воєнних дій в Україні, тому заклади вищої освіти повинні бути готовими до впровадження інклюзивних підходів, на жаль, ще раніше, ніж до навчання іноземців та/чи впровадження іномовних освітніх програм.

Детальніше: Інклюзія у вищій освіті: обговорення ОПП серед внутрішніх стейкхолдерів

1

16 жовтня у Львові Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) провела тематичну конференцію на тему: «Всесвітній день продовольства: забезпечення продовольчої безпеки та відбудова національного виробництва».

Детальніше: Викладачі університету взяли участь у конференції ФАО із нагоди Всесвітнього дня продовольства

1

13 жовтня із ініціативи кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича в університеті відбувся круглий стіл на тему: «Інноваційна модель сталого розвитку аграрного підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки у поствоєнний період».

Детальніше: В Університеті відбувся круглий стіл із актуальних питань забезпечення продовольчої безпеки