EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 vstupp

фото 1

У третій декаді травня 2024 року студенти наукового гуртка кафедри «Ойкос Номос» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» взяли участь у дистанційному форматі у Всеукраїнському форумі з міжнародною участю «Наука для молоді–2024». 

Активну участь у Форумі, який відбувся зa ініціативи Національного університету «Запорізька політехніка», взяли студенти факультету економіки та менеджменту Юрій Брилич, Галина Андрусищин, Наталія Андрусів та Максим Яворович.

Спікерами форуму виступили науковці та практики України, Польщі та Великобританії.

Головними темами обговорення на Форумі було присвячено питанням розвитку необхідних компетентностей для формування портфоліо молодого вченого і значенню студентських досліджень у розвитку потенціалу українських наукових шкіл. 

Детальніше: Cтуденти наукового гуртка кафедри взяли участь у Всеукраїнському форумі «Наука для молоді–2024»

1

18 червня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету економіки та менеджменту денної форми навчання зі спеціальності 051 «Економіка» успішно склали атестаційний екзамен.

Детальніше: Здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» успішно склали...

фото 1

У червні 2024 року завершився курс з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету економіки та менеджменту Степана Поперечного (кафедра маркетингу), Оксани Саламін, Дмитра Соломонка (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича), Ростислава Литвина (кафедра історії України та економічної теорії) в межах Програми EDUPRO від компанії SoftServ. 

Детальніше: Викладачі Університету взяли участь у Програмі EDUPRO від SoftServ

13 червня 2024 року викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Павло Музика, Дмитро Соломонко, Оксана Саламін взяли участь у навчально-інформаційному заході «Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду». Захід у Львові зібрав практикуючих дорадників, агровиробників, науковців, представників органів державної влади задля обговорення актуальних питань аграрної політики в умовах євроінтеграції. 

foto 1

Ця подія ініційована Львівською Аграрною палатою (стейкхолдер кафедри) та Проєктом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).

Детальніше: Роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду

001

13 червня 2024 року кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича, Проєкт ЄС “Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні” та Львівська Аграрна палата (стейкхолдер кафедри) запрошують агровиробників та експертів взяти участь у навчально-інформаційному заході: “Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду”, який відбудеться у місті Львові.

Детальніше: Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного...

У травні 2024 року відбулося навчання з підвищення кваліфікації за тематикою “Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних трансформацій”за ініціативи Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” НААН України.

foto 1

У підвищенні кваліфікації взяли участь науково-педагогічні працівники фaкультету економіки та менеджменту Галина Дутка (кафедра інформаційних технологій у менеджменті), Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича) і Ростислав Литвин (кафедра історії України та економічної теорії).

Детальніше: Розвиток аграрного сектору економіки та сільських територій в умовах соціально-економічних...