EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 


2 лютого відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича.

Детальніше: Засідання студентського наукового гуртка кафедри

27 січня на базі стейкхолдера кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича - у Львівській Аграрній палаті, відбулася зустріч керівника та експертів Проекту ЄС «Інституцій на та політична реформа дрібнотоварного сільського господарства (IPRSA)» із завідувачем кафедри, професором Павлом Музикою.

Детальніше: У Львові обговорили актуальні питання інформаційно-консультативної підтримки розвитку...

6

20 грудня 2022 року на кафедрі економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт спеціальності 051 «Економіка» ОП «Економіка довкілля і природних ресурсів». Попередньо дані дослідження були перевірені системою антиплагіат.
У цей день захищали свої кваліфікаційні роботи студенти стаціонарної та зачної форм навчання. Захист робіт відбувався у змішаній формі. Частина здобувачів проходили захист на кафедрі, а частина дистаційно за допомогою платформи ZOOM.

Детальніше: Захист магістерських кваліфікаційних робіт

1

У середу, 7 грудня, відбулося розширене засідання навчально-методичної комісії за спеціальністю 051 - «Економіка». У засіданні взяли участь члени комісії, здобувачі вищої освіти, а також голова Львівської аграрної палати Ігор Вуйцик; заступниця директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Людмила Гончаренко; завідувач кафедри публічного управління та адміністрування проф. Парубчак І.О.; завідувач підрозділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету Галух Б.І.. Розглядались проблеми удосконалення освітніх програм «Економіка підприємства» і «Економіка довкілля та природніх ресурсів».

Детальніше: Обговорення освітніх програм за спеціальністю 051 - «Економіка»

15.11.2022 р в Університеті відбулось чергове засідання НМК спеціальність 051 Економіка.В засіданні взяли участь проректор з навчально-методичної роботи доц. Двилюк І.В., гарант ОПП «Економіка підприємства» доц. Саламін О. С., проф. Чемерис В.А., доц. Березівський Я.П., доц. Душка В.І., доц. Дадак О.О., Дубина М.В.., ст. викл. Соломонко Д.О. (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені професора І.В. Поповича), доц. Дорош М.М. (кафедра маркетингу), доц. Войтович Н. М., доц. Вислободська Г.П. (кафедра історії України, економічної теорії та туризму).

Детальніше: Засідання НМК спеціальність 051 Економіка щодо підготовки до акредитаційного процесу ОПП...

У четвер, 1 грудня, здобувачі вищої освіти за освітньою програмою «Економіка підприємства» спеціальності 051-«Економіка» та науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича взяли участь у вебінарі: «Підприємництво в аграрному секторі та можливості його фінансового забезпечення».

Фото 1

Детальніше: ПІДПРИЄМНИЦТВО В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ