КАФЕДРА БЕЗПЕКИ ВИРОБНИЦТВА ТА МЕХАНІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ У ТВАРИННИЦТВІ

Завідувач кафедри
, кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії
Чайковський Борис Петрович

Тел. (032) 239-26-98
Електрона адреса кафедри: bmech@lvet.edu.ua  bvmtp@ukr.net

1

26 квітня 2024 року доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві Лариса Гордійчук взяла участь у форумі «Безпека праці – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці.
У сучасних непростих умовах ми повинні розуміти, як захистити працівників від різних небезпек, які нині є на кожному кроці. Саме тому потрібно вивчати та максимально використовувати всі можливі інструменти для оптимізації роботи й обмінюватися цінним досвідом.

У межах форуму спікери представили цікаві, інформативні та актуальні доповіді:
1. Ефективна комунікація керівника та фахівця з безпеки праці: найдієвіші стратегії залучення до заходів з безпеки праці у 2024 році.
2. Безпека в цифровій ері: оптимізація процесів через Електронний документообіг.
3. Питання гуманітарного розмінування територій: нові небезпеки, які доводиться долати підприємствам.
4. Організація безпечної роботи в умовах війни: аналіз актуальних проблем і нововведень. Відповіді на запитання учасників.
5. Нова редакція європейського стандарту захисного взуття: як читати маркування та обирати правильний тип захисту.
6. Як побудувати систему управління охороною праці?
7. Аналіз трудового законодавства: останні важливі нововведення та зміни.
8. Мінімальні вимоги до готовності реагування на інфекційні спалахи. Практичний кейс.
9. “Українська броня” – засоби індивідуального захисту для потреб працівників в умовах ворожих загроз

1

Форум був цікавим, інформативним та пізнавальним.

Допис підготувала Лариса ГОРДІЙЧУК, доцент кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві