EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України,
суддя національної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

СЕМЕНІВ Б.С

СЕМЕНІВ  БОГДАН  СТЕПАНОВИЧ -  завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту України, суддя національної категорії.

Освіта : вища,  у 2001 році закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С.З.Ґжицького  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія молока і молочних продуктів» та здобув кваліфікацію інженера-технолога.  У  2005 році закінчив  Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію викладач фізичного виховання і спорту. У 2009 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію магістр фізичного виховання і спорту, викладач вищого навчального закладу. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Формування спеціальних фізичних якостей майбутніх фахівців харчових технологій у процесі фізичного виховання» за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). У 2018 році отримав вчене звання доцента кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Кар’єра: з 2001року до тепер  - тренер-викладач з вільної боротьби ВФСТ «Колос»; 2004 - 2010 викладач фізичної культури та основи здоров’я Львівського професійного політехнічного ліцею;  2010 -2013 роки-  асистент, а з 2013 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького. У 2017 році обраний за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура і спорт,  підвищення рівня фізичних якостей та формуванням рухових навичок студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять,  розробка та обґрунтування методики профільної фізичної підготовки студентів.

Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 50 наукових статей, з яких: наукові публікації включені у наукометричні бази – 9; наукові публікацї включені до переліку фахових видань МОН України  - 20; інші наукові праці – 4;  подручники -1; навчальні посібники – 7.

Підвищення кваліфікації:

Вища школа міжнародних стосунків та суспільних комунікацій м. Хелм (Польща) за програмою підвищення кваліфікації «Трансформація науково-педагогічних методик в закладах вищої освіти на етапі  інтеграції України до Європейської спільноти». Сертифікат від 7 червня 2018 року.
         Підвищення кваліфікації тренерів-викладачів з вільної боротьби з  18.06.2020р по 27.06.2020 року Хмельницький національний університет свідоцтво ХМ 02071234/ 50-038.

Перелік закріплених навчальних дисциплін:

 основи теорії та методики фізичного виховання;

 історія спорту вступ до спеціальності;

 фізичне виховання.

Додаткові відомості :

Сертифікат В2 з польської мови.

Тренер-викладач вищої категорії з вільної боротьби №917 від 24.07.2020 року.

Суддя національної категорії.

E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ШУТКА Г.І

ШУТКА  ГАЛИНА  ІВНІВНА – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, кандидат педагогічних наук.

Освіта: у 1993 році закінчила Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «фізична культура і спорт». 

У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціально-педагогічні умови вдосконалення фізичного стану дітей у літньому оздоровчому таборі» та отримала диплом кандидата педагогічних наук.

 У 2014 році присвоєно вчене звання доцента. 

1993-1995 роки – фахівець ІІ категорії відділу фізкультурно-масової роботи у Львівському обласному спортивному комітеті; 1995-1997 роки – викладач кафедри управління та економіки фізичної культури Львівського державного інституту фізичної культури;  1997-2000 роки – навчання в аспірантурі Львівського державного інституту фізичної культури.

Кар’єра:  2000-2002 роки – викладач, а з  2002  по 2005 роки – старший викладач Львівського державного інституту фізичної культури; 2005 – 2008 роки – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури; 2008-2009 роки  – доцент кафедри фізичного виховання і спорту Львівського національного університету імені Івана Франка;

2009-2019 роки – доцент кафедри фізичної підготовки факультету з підготовки слідчих Львівського Державного університету внутрішніх справ; з 2020 року – доцент кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Коло наукових інтересів: формування здорового способу життя здобувачів вищої освіти, соціально-педагогічні передумови вирішення проблеми фізичної підготовки та рухової активності здобувачів вищої освіти, адаптивна фізична культура, теорія і технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності.

Основні наукові та навчально-методичні праці:  автор та співавтор 50 наукових праць, серед яких наукові статті опубліковані у фахових виданнях, тези, методичні рекомендації.

Підвищення кваліфікації: 1.11-1.01.2011 р. – стажування у Львівській національній академії мистецтв;

24.10-24.11.2016 р. – стажування у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького;

05.05.-17.06.2021 р. – стажування у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт».

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Вступ до спеціальності та історія спорту.

Теорія  та методика адаптивної фізичної культури.

Теорія і технології оздоровчо-рекреаційної активності. 

Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


КАЛИНІЧЕНКО О.М

КАЛИНІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, Заслужений тренер України, майстер спорту, суддя національної категорії.
Освіта: вища, у 1974 році з відзнакою закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання»;
У 1995 році закінчив навчання в аспірантурі Українського державного університету фізичного виховання (м.Київ) та захист дисертації кандидата педагогічних наук (за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика фізичного виховання, спортивного тренування та оздоровчої фізичної культури) на тему: «Формування структури рухових дій стрільців з лука за допомогою використання технічних засобів навчання».
У 1995 році присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук.
У 1996 році присвоєно вчене звання доцента.
У 2019 році присуджено звання «Заслужений тренер України».
Кар’єра: 1976-1996 роки - старший викладач Львівського політехнічного інституту; 1996-2017 роки - доцент кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка»; з 1999 по 2014 рік - Заступник директора Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного Університету “Львівська політехніка”; з 18 лютого 2019 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика стрільби з лука; проблеми формування та руйнування рухових навичок і рухових стереотипів спортсменів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор 86 науково-методичних публікацій з яких: наукові публікації включені до переліку фахових видань МОН України - 8. Співавтор одного підручника та трьох навчальних програм зі стрільби з лука для ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ (1990, 1995, 2001 р.р.). Головні напрямки науково - методичних напрацювань пов’язані з теорією та практикою стрільби з лука.

Підвищення кваліфікації: З 5 травня по 17 червня 2021 році пройшов курс підвищення кваліфікації (стажування) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Дисципліни, які викладає:
Основи теорії та методики фізичного виховання.
Професійна етика спорту.
Теоретичні основи інваспорту.
Інша інформація:
З 2001 року Експерт Всесвітньої організації „Solidarity” при Міжнародному Олімпійському комітеті (МОК). Як експерт міжнародної федерації стрільби з лука та як представник «Solidarity» проводив семінари для тренерів у містах: Прага, Варшава, Тегеран, Мадрид, Любляна, Рига, Клайпеда. Експерт міжнародного журналу для лучників “The Glade” (Англія) та журналу “Archery”(Японія). Володіє англійською та польською мовами.
Спортивна діяльність:
Майстер спорту стрільби з лука (1972), кандидат в майстри спорту стендової стрільби (1973).
Суддя Національної категорії стрільби з лука (2004).
Заслужений тренер України (2019), підготував 25 майстрів спорту та одного МСМК.
Громадська робота:
З 1993 року і по теперішний час - Президент Львівської обласної федерації стрільби з лука.
З 2001 року і по теперішний час член виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області.
З 2012 року – член громадської ради з питань розвитку фізичної культури і спорту м. Львів.
З 2000 по 2005 рік - голова колегії суддів Національної федерації стрільби з лука України. Як головний суддя Федерації стрільби з лука України приймав участь у міжнародних семінарах для суддів стрільби з лука в Румунії та Туреччині.
Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


АРТЮХ В.МАРТЮХ  ВОЛОДИМИР  МИКОЛАЙОВИЧ -  доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького

Освіта: вища, у 1969 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «фізична культура і спорт»; у 2003 році отримав вчене звання доцента серія ДЦ №007521 від 17 квітня 2003 року.

Кар’єра: 1969 – 2013 роки – доцент кафедри спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури, з яких  з 1982 по 1986 роки – член комплексної наукової групи при збірній чоловічій команді України з баскетболу;

з 1 вересня 2021 року - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка спортсменів-баскетболістів, здоровий спосіб життя.

Основні наукові та навчально-методичні праці:        за період трудової діяльності опубліковано понад 50 науково-методичних праць, з яких 25 -  у видавництві ВАК, 2 підручники та 4 навчально-методичних  посібника.

Підвищення кваліфікації: Львівський національний університет імені І. Франка 01.04.-30.04 2015р., підвищення професійно-педагогічного рівня, оволодіння новітніми формами та методами ведення навчально-тренувального процесу студентів

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Підвищення спортивної майстерності.

Спортивні ігри з методикою викладання.

Рухливі ігри з методикою викладання.

Педагогічна практика.

Тренерська практика.

Додаткові відомості: У 1986 році присвоєно звання спортивного судді республіканської категорії з баскетболу.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


СОПІЛА Ю.М

СОПІЛА  ЮЛІЯ  МИКОЛАЇВНА – старший викладач, майстер спорту України.

Освіта :  вища, Львівський інститут фізичної культури, у 1999 році закінчила даний ЗВО та отримала диплом спеціаліста.

Кар’єра:        2000 - 2009 роки – робота  у навчально-виховному комплексі «школа-ліцей «Оріяна»;

 2008 - 2020 роки – асистент, а з 2020 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка гімнастів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура,  новітні технології у фітнесі.

Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано більше 20 наукових статей, з яких 5 включені  у перелік  наукових видань України та у співавторстві випущено навчальний  посібник «Легка атлетика у структурі фізичного виховання освітніх закладів».

Підвищення кваліфікації:  Міністерство освіти і науки України.  Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  Посвідчення про підвищення кваліфікації № 8978 від 25 червня 2004 року.

Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.  Посвідчення про підвищення кваліфікації № 17810 від  4 березня  2009 року.

ЛНУ імені Івана Франка з 8квітня по 8 травня 2019р. Методологія викладання дисципліни "Фізичне виховання" для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Довідка №51 від 8 травня 2019 року відповідно до Наказу №В-461 від 08.04.2019 року

Додаткові відомості:  «Методист з лікувального та спортивного масажу». Свідоцтво № 000440 від 14 червня 2014 року. Львівський державний інститут фізичної культури.

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Гімнастика з методикою викладання.

Оздоровча фізична культура та фітнес.

Фізичне виховання.

Група спортивної майстерності зі  спортивної аеробіки (жінки, чоловіки).

Е-mail: sopila78@gmail.com 


БАКАТОВ В.ЮБАКАТОВ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Освіта: вища, у 1973 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури по спеціальності фізична культура та спорт. Присвоєно кваліфікацію викладача фізичної культури та спорту.
У 1980 році закінчив навчання в аспірантури Державного Центрального ордена Леніна в інституті фізичної культури, (м. Москва) та захист дисертації кандидата педагогічних наук на тему: «Відбір у юнацькі легкоатлетичні метання за морфо-функціональними ознаками та показниками рухових здібностей».
У 1983 році присуждено науковий ступінь кандидата педагогічних наук.
У 1991 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі фізичного виховання та спорту.
У 2008 доктор філософії Phd second academic degree “Doctor of Science” Supplement to diploma ПД № 006077.
Кар'єра:
1973-1977 роки - викладач кафедри легкої атлетки Львівського інституту фізичної культури.
1977-1980 роки – аспирант ДЦОЛІФК м. Москва, викладач кафедри з легкої атлетики.
1980-1989 роки - викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЛДІФК.
1989-1996 роки - заступник завідувача кафедри фізичного виховання ЛДУ ім. І. Франко по науковий роботи, доцент. Керівник реабілітаційного центру.
1996-1988 роки - завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Сочинського державного університету туризма і курортної справи.
1988-2000 роки - завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання факультету фізичної культури Миколаївського державного педагогічного університету по контракту.
2000-2008 роки - доцент кафедри фізичного виховання і спорту, фізичної реабілітації Чорноморського державного університету імени Петра Могили Києво-Могілянської Академії.
З вересня 2021 року - доцент кафедри фізичного виховання, спорту и здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.
Коло наукових інтересів: теорія та методика легкої атлетики, плавання, новітні технології у легкій атлетиці, плаванні, фізична культура, олімпійський і професійний спорт, підвищення рівня фізичних якостей та формуванням рухових навичок студентів в процесі фізичного виховання та під час навчально-тренувальних занять, педагогічна фазова біомеханіка, підготовка спортсменів високої кваліфікації в умовах ВНЗ, фізична реабілітація, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у фітнесі.
Основні наукові та начально-методичні праці: автор 36 науково-методичних публікацій з яких: наукові публикації включені до переліку фахових видань МОН України 25. Автор підручника, та співавтор методичних рекомендацій з легкоатлетичних метань для ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ (1989, 1991). Основні напрями науково-методичних напрацювань пов'язані з теорією та практикою легкоатлетичних метань, бар'єрного бігу.
Підвищення кваліфікації:
У квітні 1988 р. з відзнакою закінчив ФПК по теорії фізичної культури і спорту при ДЦОЛІФК (посвідчення № 13977).
У квітні 1989 р. пройшов підготовку в навчальному центрі по науковий організації тестового педагогічного контроля (посвідчення № 153).
У 1998 р. закінчив ФПК СДУТ і КС по соціально-культурному сервісу і туризму (свідоцтво СТ 045).
У 2000 р. ФПК центр комп'ютерного навчання м. Сочи – операторська робота на професійному комп'ютері (свідоцтво № 1 - 1501).
У 2014 р. ФПК “Фізична реабілітація” НУФВ і С м. Києва свідоцтво 12 СПВ 039441. Працював із групою студентів Києво-Могилянської Академії в Євпаторійському Центрі підготовки паралімпійців України. Провів Всеукраїнський навчально-тренувальний збір інвалідів різних нозологій.
Проходжу курс підвищення кваліфікації (стажування) у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка з “01” листопада 2021 до “13” грудня 2021 року.
Дисципліні, які викладає:
“Олімпійський і професійний спорт”.
“Теоретико-методичні основи фізичного виховання різних груп населення”.
“Теорія и методика викладання зимових видів спорту”.
“Туризм та спортивне орієнтування”.

Громадська робота:
Член федерації легкої атлетики України, легкоатлетичні метання, плавання

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 МАРТИН В.ДМАРТИН  ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ -  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту. 

Освіта: вища,  у 1972 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»;

 9.01.1985 року захистив дисертацію на тему: «Методы текущего контроля специальной физической подготовленности тяжелоатлетов высокой квалификации»;

3.07.1985 року присуджений науковий ступінь кандидата педагогічних наук; 25.10.1988 року присвоєно вчене звання доцента.

Кар’єра: 1975-1987 роки - старший викладач Львівського державного медичного інституту;

1987-1989 роки - завідувач кафедри фізичного виховання Львівського інституту прикладного і декоративного мистецтва;

1993-2009 роки - завідувач кафедри атлетичних видів спорту;

2009-2017 роки - доцент кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури;

у 2020  році – доцент кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту Національного університету кораблебудування, м. Миколаїв;

з 1 вересня 2021 року – доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій мені С.З. Гжицького.

Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських силових видів спорту; розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у силових видах спорту.

Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 120 наукових статей, 2 монографії, 5 авторських свідоцтв та патентів на виходи, 7 наукових праць опублікованих в міжнародних наукових виданнях та 4 навчально-методичних посібника.

Дисципліни, які викладає:

Атлетизм.

Підвищення спортивної майстерності.

Теорія та методика спортивного тренування.

Інша інформація:

Науковий керівник наукової теми ЗП НДР на 2006-2010 рр. Мінсім’їмолодьспорту України за шифром 2.3.3. зі спеціальності 24.00.01.»Моде-лювання підготовленості кваліфікованих жінок-спортстменок у силових видах спорту».

Науковий керівник теми згідно плану НДР ЛДУФК на 2011-2015рр.: «Моделювання та прогнозування інтегральної підготовки кваліфікованих спортсменів різної статі у силових видах спорту». 

Еmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1529 removebg preview

БАБИЧ  АНДРІЙ  МИХАЙЛОВИЧ - старший викладач,  майстер спорту України. 

Освіта: вища, у 2000 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «викладач фізичного виховання та спорту».

У 2020 році здобув професійну кваліфікацію «магістр маркетингу» у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Кар’єра: 2006-2009 роки – асистент, а з 2009 року по теперішній час -  старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я   Львівського національного університету  ветеринарної медицини  та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя, силові види спорту.

Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 40 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 5 навчально-методичних рекомендацій, 2 навчальних посібники.

Підвищення кваліфікації: стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка  з 12.03.по 12.04. 2018 року за напрямом «Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі».

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Атлетизм та силові види спорту.

Фізичне виховання.

Спортивне вдосконалення з важкої атлетики.

Додаткові відомості: сертифікат В2 з англійської мови №001000148 від 30.03.2021 року. м.Київ. 

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


 МУСІЄНКО О.ВМУСІЄНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА  - доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, кандидат біологічних наук.

Освіта: у 1999 році закінчила біологічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізіологія людини і тварин»; 1999–2002 роки – навчання в аспірантурі на кафедрі біофізики Львівського національного університету імені Івана Франка; 2003 рік – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: «Зміни функціональної активності деяких залоз внутрішньої секреції внаслідок фізичного навантаження вправами Хатха-Йоги» за спеціальністю 03.00.13 – фізіологія людини і тварин; 2004–2006 роки – навчання на факультеті післядипломної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Фізична культура і валеологія»; 2013 – отримала звання доцента кафедри фізичного виховання.

Кар’єра: 2003-2010 роки – викладач біологічної хімії Львівського державного медичного коледжу імені Андрея Крупинського; 2004-2007 роки – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка; 2007-2009 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівського інституту економіки і туризму; 2009-2015 роки – доцент кафедри фізичного виховання (фізичне виховання) Львівської державної фінансової академії; 2015-2021 роки  – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання (біомеханіка, адаптивне фізичне виховання, метрологічний контроль у фізичному вихованні) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка,

Коло наукових інтересів: вплив фізичних навантажень різної потужності і спрямованості на організм людини; адаптивне фізичне виховання осіб з інвалідністю.

Основні наукові та навчально-методичні праці:

наукові публікації включені у наукометричні бази та до переліку фахових видань МОН України Index Copernicus  - 16; монографії – 1; методичні рекомендації – 3.

Підвищення кваліфікації:  04.03.2019 ˗ 04.04.2019 ˗ стажування у Львівському національному університеті імені Івана Франка, кафедра фізичного виховання та спорту.

Додаткові відомості: володію іноземними мовами (російська, польська, французька, англійська). 

Еmail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


 МАЗУР Т.РМАЗУР  ТАРАС  РОМАНОВИЧасистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту України.

Освіта: вища,  у 2006 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури імені Івана Боберського  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» та здобув кваліфікацію «тренер-викладач».

Кар’єра: 2006 – 2013 роки – гравець з футболу  українських та закордонних клубів;  2013 - 2017 роки – гравець з футболу Чемпіонатів Львівської області; 2017 - 2021 роки  - тренер футбольного клубу «Львів»,  з 2019року по даний час – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Сфера наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя.

Основні  наукові та навчально-методичні праці: у співавторстві видав   методичні рекомендації «Профільна фізична підготовка як засіб формування особистих здібностей студентів».

Підвищення квліфікації: з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Фізичне  виховання.

Група спортивного вдосконалення (футбол).

Додаткові відомості: у 2020 році отримав ліцензію UEFA B з футболу. 

Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


IMG 1523 removebg preview

СТАХІВ  МИХАЙЛО  МИХАЙЛОВИЧ – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького

Освіта: вища, у 1986 році закінчив Львівський інститут фізичної культури та отримав диплом спеціаліста.

Кар’єра: 1986 - 1989 роки - інструктор по спорту у Львівському тресті будівельних матеріалів;

1989 - 2011 роки – асистент, а з 2011 року по даний час  – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка волейболістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у волейболі.

Основні наукові та науково-методичні праці:  за час роботи в університеті опубліковано понад 70 наукових статей, з яких 15 включені  у перелік  наукових видань України, 3 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.

Підвищення кваліфікації:

Львівський національний університет імені І. Франка 15.03.-15.04 2011р., підвищення професійно-педагогічного рівня, оволодіння новітніми формами та методами ведення навчально-тренувального процесу студентів.                               

Львівський  національний  університет імені Івана Франка з12 березня по12 квітня 2018року. Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


КОВБАН О.М

КОВБАН  ОЛЕКСАНДР  ЛЕОНІДОВИЧ - cтарший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Освіта: вища, у 1983 році закінчив Львівський державний інститут фізичної  культури  за спеціальністю «тренер з легкої атлетики, викладач фізичної  культури  і спорту».

Кар’єра: 1985 -1990 роки – асистент кафедри фізичного виховання Львівського зооветеринарного інституту;

1990 - 2006 роки – директор Львівського центру комерційної безпеки;

З 2006 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості легкоатлетів, профільна фізична підготовка, здоровий спосіб життя, легка атлетика.

Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 28 наукових статей, з яких 4 включені  у перелік  наукових видань України, 2 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 6 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.

Підвищення кваліфікації: з 12 березня по12 квітня 2018 року  пройшов стажування у Львівському  національному  університеті імені Івана Франка. «Оволодіння передовими технологіями проведення навчально-виховного процесу у сучасних умовах в вищому навчальному закладі».

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Спортивні споруди.

Фізичне  виховання. 

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


ЯКИМИШИН І.Д

ЯКИМИШИН  ІГОР  ДМИТРОВИЧстарший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Освіта:  вища,  у 1996 році закінчив Львівський інститут фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання і спорт» та отримав диплом спеціаліста.

Кар’єра: 1998 - 2003 роки – асистент кафедри фізичного виховання Львівського державного аграрного університету;

 2003 - 2008 роки – асистент, а з 2008 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості в ігрових видах спорту, профільна фізична підготовка футболістів та футзалістів, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у футболі та футзалі.

Основні наукові та навчально-методичні праці: за час роботи в університеті опубліковано понад 50 наукових статей, з яких 15 включені  у перелік  наукових видань України, 3 навчальних посібники  та у співавторстві випущено 5 методичних рекомендацій для студентів ЗВО.

Підвищення кваліфікації: :  з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Теорія і методика  обраного виду спорту.

Спортивні ігри з методикою викладання (футбол).

Додаткові відомості: арбітр національної категорії з футзалу посвідчення № 221 від 2012 року; спостерігач арбітражу чемпіонату України з футзалу; член виконкому асоціації футзалу Львівщини.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


ГОЛУБЕВА О.Т

ГОЛУБЕВА  ОЛЕНА ТЕОДОРІВНА - старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидат у майстри спорту.

Освіта: вища, у 1989 році закінчила педагогічний факультет Львівського державного інституту фізичної культури за спеціальністю «фізичне виховання».

Кар’єра: 1990 - 2003 роки – асистент, а з 2003 року по даний час – старший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості гандболістів, профільна фізична підготовка гандболістів, здоровий спосіб життя.

Основні наукові та навчально-методичні праці: видано понад 45 наукових статей, 1 навчальний посібник та 2 методичні рекомендації.

Підвищення кваліфікації:  з 05 травня до 17 червня 2021 рік - Дрогобицький  державний педагогічний університет імені Івана Франка.

Перелік закріплених навчальних дисциплін:

Спортивні ігри з методикою викладання.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


 БІЛАС П.ПБІЛАС  ПАВЛО  ПЕТРОВИЧ – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, майстер спорту України з вільної боротьби.

Освіта: вища - у 2019 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського за професійною класифікацією «бакалавр фізичного виховання, вчитель фізичної культури, тренер-викладач з виду спорту».

У 2020 році  закінчив магістратуру, професійна кваліфікація «викладач фізичної культури, тренер».

Кар’єра: з 1 вересня 2021 року – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості, здоровий спосіб життя.

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

Фізичне виховання.

Група спортивного вдосконалення з вільної  боротьби (жінки). 

Email: bіЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ДАЦЕНКО М.ВДаценко Михайло Вікторович, асистент, майстер спорту.


 МУМІНОВ А.КМУМІНОВ АЛІШЕР КУРБАНОВИЧстарший викладач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, заслужений тренер України з фрі-файту (посвідчення №110 від 12 листопада 2008 року).

Освіта:  вища,  у 2003 році закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію «викладач фізичного виховання і спорту».

Кар’єра: 2000 –2004 роки – директор з додатковим навантаженням тренера по дзюдо Дніпропетровської дитячо-юнацької спортивної школи; 2001– 2004 роки – тренер дзюдо Широківської райдержадміністрації;  2004 – 2007 роки – зам. директора з військово-патріотичного виховання, вчитель фізичної культури СЗОШ №143. м.Дніпропетровськ; 2007-2011 роки – викладач кафедри фізичної культури і спеціальної фізичної підготовки  у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ; 2012-2013 рік - зам. директора з військово-патріотичного виховання, вчитель фізичної культури СЗОШ №143 м.Дніпропетровськ; 20013—2017 роки – інспектор з фізичної та корпоративної безпеки, керівник внутрішньої служби безпеки м.Дніпропетровськ; 2017-2018 рік - старший викладач циклу ТСП ОППП Криворізького факультету ДДУВС; 2020-2021 рік – вчитель фізичної культури Львівського державного ліцею імені Героїв Крут;  з 1 вересня 2021 року – старший викладач  кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: фізична культура, спорт, фізичні якості  cпортсменів у змішаних бойових мистецтвах, профільна фізична підготовка спортсменів змішаних бойових мистецтв, здоровий спосіб життя, оздоровча фізична культура, новітні технології у світі змішаних бойових мистецтв .

Підвищення кваліфікації: :  з 10.04 до 20.04. 2018 року – підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної фізичної підготовки, ХНУВСУ.

Найменування закріплених навчальних дисциплін:

 групи спортивного вдосконалення з боротьби на поясах (чоловіки) та боксу (чоловіки);

підвищення спортивної майстерності. 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 ШАН В.АШАН   ВАСИЛЬ  АНДРІЙОВИЧ -  асистент кафедри фізичного виховання, спорту  і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. 

Освіта: вища, у 2001 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт».

У 2013 році закінчив Львівський державний університет фізичної культури

і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію «магістр спорту, викладач вищого навчального закладу».

Кар’єра: 2000-2001 рік - тренер-викладач з боксу  Львівського обласного спортивного клубу «Гарт» СДЮШОР-2;

 з 2001 року по теперішній час – тренер-викладач  ЛОО ФСТ «Динамо» України КДЮСШ «Атлет».

З  вересня 2021 року – асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я  Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Коло наукових інтересів: теорія та методика сучасних олімпійських та неолімпійських  бойових видів спорту (бокс); розробка засобів контролю видів підготовленості (фізичної, технічної) спортсменів у бойових видах спорту (бокс).

Підвищення кваліфікації: управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації  про атестацію  та присвоєння першої кваліфікаційної категорії тренера-викладача з боксу; довідка № 919 від 24 липня 2020 року;

факультет післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського  за навчальним планом підвищення кваліфікації тренерів-викладачів першої категорії з обраного виду спорту (бокс). Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК №34606048/002903-21 з 10.03. по 23.03.2021 року.

Е-mail: Shanvasil1980@gmail.com


IMG 1546 removebg previewШевчук Тетяна Георгіївна, старший лаборант


IMG 1539 removebg previewПотапова Ірина Григорівна, старший лаборант

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru