EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

1

16 квітня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького за сприяння Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, адміністрації Університету та кафедри права відбулася зустріч начальника відділу з питань праці південного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Бориса Веліахмедова та заступника начальника відділу з питань праці південного регіону Управління інспекційної діяльності у Львівській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Наталії Щерби з академічною спільнотою та здобувачами нашої Alma mater.

Детальніше: Інформування студентства та академічної спільноти Університету щодо питань праці та торгівлі...

2
Обов’язковою навчальною дисципліною освітньо-професійної програми “Право” підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 “Право” є дисципліна “Актуальні питання судочинства в Україні”. Вивчення цієї дисципліни дає змогу сформувати у здобувачів низку фахових компетентностей, серед яких здатність застосовувати знання та розуміння основних засад і процедур судочинства в Україні, здатність ухвалювати рішення у ситуаціях, що вимагають системного, логічного та функціонального тлумачення норм права, а також розуміння особливостей практики їх застосування.

Детальніше: Заняття на базі Львівського окружного адміністративного суду

c170856a 5659 4326 bd02 2d38bf666e6f

Земельне право є однією із вкрай важливих для правників дисциплін, адже важко уявити собі роботу, де не потрібно було б з’ясовувати питання щодо належного оформлення земельних відносин, гарантування права добросусідства, вживання заходів з охорони земель для недопущення погіршення якості ґрунтів тощо.

29 березня 2024 року в межах вивчення теми “Правовий режим земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення” здобувачі вищої освіти за ОПП “Право” 3-го курсу разом із асистентом кафедри права Софією Шутяк відвідали Національний ботанічний сад загальнодержавного значення Національного лісотехнічного університету України. База ботанічного саду стала місцем проведення практичного заняття та засвоєння знань про об’єкти природно-заповідного фонду.

Детальніше: Практичне заняття із земельного права на базі ботанічного саду

IMG 1667

Судова медицина та фяпсихіатрія є вибірковою дисципліною, представленою у каталозі дисциплін вільного вибору для здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти за ОПП “Право”. Її вивчення допомагає майбутнім правникам опанувати питання медичного і біологічного характеру, які виникають у слідчій та судовій практиці.

Вивчаючи тему дисципліни “Судово-медична експертиза трупа”, 7 березня 2024 року здобувачі 4 курсу разом із доцентом кафедри права Ольгою Капітан відвідали КНП ЛОР “Львівське обласне патологоанатомічне бюро”. Оскільки на кафедрі права вивчають також такі дисципліни, як “Медичне право” та “Фармацевтичне право”, в межах вивчення цих дисциплін бюро відвідали і здобувачі вищої освіти 3-го курсу за спеціальностями 226 “Фармація, промислова фармація” і 227 “Терапія та реабілітація”.

Детальніше: Практичне заняття зі судової медицини та психіатрії

Відповідно до освітньо-професійної програми “Право” атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти відбувається у формі кваліфікаційного фахового іспиту та єдиного державного кваліфікаційного іспиту (далі – ЄДКІ).

30 листопада студенти-правники успішно склали ЄДКІ, що засвідчило належний рівень засвоєних ними фахових компетентностей, визначених стандартом вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за спеціальністю 081 “Право”. А 29 грудня у них відбувся кваліфікаційний фаховий іспит. Оскільки особливістю освітньо-професійної програми, за якою відбувалася підготовка здобувачів, є акцентування уваги на правовому забезпеченні і проблематиці адвокатури та адвокатської діяльності, іспит містив питання із таких освітніх компонентів: “Адвокатура України”, “Проблеми кримінально-правової кваліфікації” та “Міжнародно-правові механізми захисту прав людини”.

MyCollages 20

Детальніше: Атестація здобувачів магістерського рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Право”