EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 Завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Андріїв Василь Іванович
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

23 грудня на факультеті громадського розвитку та здоров’я відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право».

Детальніше: Захист кваліфікаційних робіт зі спеціальності 081 «Право»

Доброю традицією вищої школи України є проведення гостьових лекцій за участі науково-педагогічних працівників, вчених, провідних фахівців вітчизняних і зарубіжних установ та організацій. Метою таких лекцій є поглиблене розкриття окремих тем освітніх компонентів, а ще – налагодження подальшої співпраці.
Детальніше: Гостьові лекції у правників

З метою закріплення набутих під час навчання теоретичних знань, ознайомлення з конкретними ділянками юридичної діяльності, структурою і специфікою роботи баз практики, формування навичок застосування чинного законодавства в конкретній сфері юридичної діяльності здобувачі вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти проходять виробничу практику. Під час проходження практики студенти також мають змогу зібрати фактичний матеріал для написання випускної кваліфікаційної роботи.

Детальніше: Захист звітів з виробничої практики

З 14 по 20 листопада у м. Познань (Республіка Польща) за фінансової підтримки Програми Європейського Союзу Еразмус+ проходили заходи з реалізації проєкту International Team Coaching. Мета проєкту - ознайомлення учасників з механізми та інструментами боротьби з фейками і хейтами у цифровому інформаційному середовищі.

Детальніше: Навчаємось боротися з фейками та давати відсіч популізму і ворожнечі

Доцентка кафедри права Олена Ніканорова 10 листопада успішно закінчила практичний курс з медіації та отримала відповідний сертифікат. Ця подія вдало співпала з прийняттям довгоочікуваного Закону України «Про медіацію», яким визначено порядок проведення медіації як позасудової процедури врегулювання конфлікту (спору).
Детальніше: Медіація – важливий компонент професійності юриста