logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

16 вересня на кафедрі права відбулося чергове засідання студентського правового дискусійного клубу «Aequitas», участь в якому взяла міжнародний сертифікований медіатор, член Національної асоціації медіаторів України та Львівського центру медіації Уляна Воробель. Під час засідання клубу обговорювалися питання сутності медіації та необхідності закріплення на законодавчому рівні можливості проведення процедури медіації, яка полягатиме у добровільному позасудовому врегулюванні конфлікту (спору) шляхом переговорів між його сторонами, за допомогою медіатора.

На зустрічі, яка тривала декілька годин, усі учасники дійшли згоди та спільної позиції про необхідність популяризації процедури медіації, важливості її застосування у вирішені конфліктів (спорів), які виникають, зокрема, з цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносин, а також у кримінальних провадженнях при укладенні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.

Олена Ніканорова, доцент кафедри права, керівник СПДК «Aequitas»