logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

20 травня 2022 р. на кафедрі права було проведено гостьову лекцію для студентів-правників за участі головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Львівській області Бориса Валіахмедова на тему: «Зміни до трудового законодавства, трудові відносини та захист трудових прав в умовах воєнного стану».

Запрошений гість разом з асистенткою кафедри права Марією Гучко ознайомили здобувачів вищої освіти зі всіма законодавчими змінами в галузі трудового права, які відбулися за останні три місяці. Зокрема – із нормами Закону України №2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», який обмежує дію чинного трудового законодавства на час воєнного стану, та нормами Закону України №5266 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників», який посилює захист прав працівників у сфері колективно-договірного регулювання, недопущення дискримінації у сфері трудових правовідносин тощо. Також було проаналізовано законопроект №7251 «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин», який врегулює норми Закону України №2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» в частині його застосування та відновить державний контроль за дотриманням законодавства про працю.

Юлія Коверко, доцентка кафедри права