logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

З 9 травня по 3 червня 2022 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» 4-го курсу проходили виробничу практику. Базами проходження практики стали центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юридичні відділи підприємств, установ та організацій, органи місцевого самоврядування, адвокатські об’єднання, судові органи (Сокальський районний суд, Самбірський міськрайонний суд, Сихівський районний суд м. Львова, Франківський районний суд м. Львова).

Під час проходження практики студенти повинні були закріпити набуті теоретичні знання, ознайомитися з конкретними ділянками юридичної діяльності, структурою і специфікою роботи баз практики, а також сформувати навички застосування чинного законодавства в конкретних сферах юридичної діяльності. З поставленими завданнями студенти-правники справилися, і вже 8 червня 2022 р. при комісії у складі завідувача кафедри права проф. Василя Андріїва та доценток Юлії Коверко і Олени Ніканорової успішно захистили підготовлені звіти.

Юлія Коверко, доцентка кафедри права