logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

З метою забезпечення поліпшення якості підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП «Право» ще у лютому 2022 р. Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького уклав договір про співпрацю з Адвокатським об’єднанням «Конфідо».

В рамках такої співпраці 20 червня 2022 року відбулася онлайн зустріч колективу кафедри права, здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» з адвокатом, співзасновницею АО «Конфідо» Людмилою Білінською, яка провела короткий екскурс в практичну роботу адвоката та поділилася досвідом своїх напрацювань щодо ведення кримінальних проваджень. Під час зустрічі також обговорювалися новели в законодавстві, які регулюють процесуальний бік збирання і оформлення доказів у кримінальних справах, а також відкриття спадщини та купівлі-продажу нерухомого майна в Україні.
Сподіваємося, що результати зустрічі будуть корисними для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.