logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

1

Умови воєнного стану суттєво впливають на сферу дії державної реєстрації, особливо в контексті майнових прав. Для кращого розуміння цього питання 15 листопада 2023 року юрист, член експертної ради стейкхолдерів за спеціальністю 081 “Право” Віталія Шепега провела гостьову лекцію з навчальної дисципліни “Нотаріат в Україні” здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4-го курсу за ОПП “Право”. Особливу увагу лекторка звернула на важливість реєстрації майна у Державному реєстрі прав, подання декларацій про майновий стан і доходи, необхідність внесення до єдиних державних реєстрів відомостей про втрачене майно осіб, які перебували на території, де ведуться бойові дії з метою належного забезпечення та захисту права власності. Запрошена гостя розповіла і про особливості державної реєстрації земельної ділянки та видачу витягу з Державного земельного кадастру.

1

Також по завершенні лекції члени проєктної групи ознайомили Віталію Вікторівну з проєктами освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів права (2024 рік вступу) та обговорили напрями їх вдосконалення для забезпечення сучасних потреб ринку праці.
Дякуємо п. Віталії за цікаву лекцію та довготривалу продуктивну співпрацю.

Опис підготувала Ольга Капітан, доцент