EN   UA

КАФЕДРА ЕПІЗООТОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Куртяк Богдан Михайлович

 

5 грудня доцентка кафедри епізоотології Людмила Божик провела лабораторне заняття з дисципліни «Епізоотологія та інфекційні хвороби» для студентів 12 групи ІІІ курсу ФВМ-СП на тему: «Туберкульоз: діагностика, порядок проведення туберкулінізації тварин».
Детальніше: Діагностика туберкульозу – це важливо!

27 листопада в діагностично-профілактичному кабінеті кафедри епізоотології асистент кафедри Г.В.Собко провела лабораторно-практичне заняття з навчальної дисципліни «Епізоотологія» на тему: «Визначення процентного вмісту активного хлору в сухому хлорному вапні» зі студентами ІV курсу ФВМ. Студенти засвоїли методику визначення процентного вмісту активного хлору в сухому хлорному вапні.
Детальніше: Визначення процентного вмісту активного хлору в сухому хлорному вапні

Проведення лабораторно-практичного заняття з епізоотології у діагностично-профілактичному кабінеті кафедри епізоотології із студентами IV курсу ФВМ. Методика виготовлення мазків крові взятої від птиці.
Детальніше: Правила взяття проб крові від птиці для відправлення її у державну лабораторію ветеринарної медицини

27 листопада в діагностично-профілактичному кабінеті кафедри епізоотології доцентка кафедри Н.Д.Левківська провела лабораторне заняття з навчальної дисципліни «Епізоотологія» на тему: «Контроль якості дезінфекції» для студентів ІV курсу ФВМ.

Детальніше: Вчимося контролювати якість дезінфекції

USAVA спільно з Експертною центром діагностики і лабораторного супроводу «Біолайтс» вперше провели навчання з лабораторної діагностики для фахівців ветеринарної медицини. Адже правильна постановка діагнозу, це не тільки встановлення причини, це і визначення ключових моментів в тактиці лікування, усунення ризиків і виявлення додаткових етіологічних факторів.

Детальніше: Навчання в Експертному центрі діагностики і лабораторного супроводу «Біолайтс»
 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13