EN   UA

 

КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ 
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

  

 
 fb     іnstagram    telegram     e mail


У рамках підвищення кваліфікації на кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, професор кафедри біології та хімії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктор ветеринарних наук Лесик Я.В., провів лабораторне заняття з патофізіології для студентів ІІІ курсу ветеринарного факультету. Темою відкритого заняття слугувала: «Патологія системи крові». Професор у своїй доповіді розкрив особливості порушення місцевого кровообігу та мікроциркуляції. Зупинився на особливостях артеріальної та венозної гіперемії, механізмах її виникнення і наслідках, тромбозі та емболії.

Детальніше: ПІЗНАВАЛЬНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВІДКРИТОГО ЗАНЯТТЯ

Основи державності, культури та духовності в онлайн форматі та Музей історії давньоруського міста Звенигород: досвідом діляться співробітники кафедра нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського. У середньовіччі Звенигород було одне з найбільших міст західної України – столиця Звенигородського князівства. Перша літописна згадка про нього датується 1086 роком, що робить його майже на 200 років старшим за Львів. Саме тут будують перші на території Західної України білокам’яні церкву та палац.

Детальніше: КНЯЖИЙ ЗВЕНИГОРОД − МАНДРІВКА В МИНУЛЕ

8 серпня, з нагоди дня пасічника, у селі Ганачівка Львівського району відбувся 10-й фестиваль «Медова забава».

1

Вже багато років на Перемишлянщині відбувається фестиваль меду, щоб зібрати всіх пасічників, разом потішитися здобутками та обговорити актуальні питання розвитку галузі бджільництва. У цьому місті в 1857 році була заснована одна з перших шкіл пасічників у Галичині. Юліан Любінецький видав один із перших підручників з бджільництва — тритомну працю «Докладна практична наука для пасічників». Ця подія відобразилася і на гербі міста Перемишляни, де зображений солом’яний вулик-сапетка, а навколо нього кілька бджіл. Гостинний двір «На Білому Потоці» у селі Ганачівка продовжує добрі традиції та проводить свято меду, яке збирає майстрів пасічної справи зі всієї Західної України.

Детальніше: ФЕСТИВАЛЬ «МЕДОВА ЗАБАВА»ДО СВЯТА ПАСІЧНИКА

1

Трішки епізодів із лабораторних занять для студентів країн світу під керівництвом доцента кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Ірини Коломієць.

Вже другий рік поспіль на кафедрі студенти-іноземці опановують дисципліну «Фізіологія тварин». В умовах пандемії та посиленого карантину навчання проходило в режимі online, а в умовах послабленого карантину з дотриманням усіх вимог студенти з задоволенням виконували ряд практичних робіт на лабораторних тваринах з «Фізіології збудливих тканин», «Фізіології центральної нервової системи», «Фізіології залоз внутрішньої секреції».

Детальніше: ЦЬОГОРІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС У СТУДЕНТІВ КРАЇН СВІТУ


Про викладання своєї улюбленої дисципліни для студентів-іноземців ділиться досвідом доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Ірина Коломієць.
Детальніше: НА КРОК БЛИЖЧЕ З УСІМА КРАЇНАМИ СВІТУ

  • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

    Львів

    вул. Пекарська, 50

  • Приймальна комісія
    (032) 239-26-13
  •