EN   UA

1uy

КАФЕДРА МІКРОБІОЛОГІЇ ТА ВІРУСОЛОГІЇ

Завідувач кафедридоцент, кандидат ветеринарних наук, професор університету Калініна Ольга Сергіївна

контакти:
Телефон: 239-26-61
е-mail: microbiology@lvet.edu.ua

image3

11 травня 2023 року відбулася гостьова онлайн лекція для студентів 3 курсу ФГРЗ спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Лектор – КУШНІР Ігор Михайлович, доктор  ветеринарних наук, завідувач лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветеринарних препаратів ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. Тема лекції: "Безпечність харчових продуктів і кормів".

Детальніше: Гостьова онлайн лекція

image7

Наприкінці квітня 2023 року на кафедру мікробіології та вірусології звернулися працівники равликової ферми «Равлик М.рія», заснованої в 2019 році в селі Синьковичі поблизу міста Рава-Руська, що на Львівщині, з приводу з’ясування причини загибелі їстівних равликів виду Helix aspersa Müller.

Детальніше: Допомога господарствам

image2

4–5 травня 2023 року відбулася студентська науково-практична онлайн конференція біолого-технологічного факультету «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького».

Від кафедри мікробіології та вірусології на секції «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» була представлена наукова робота студентки ІІ курсу БТФ Софія ДЕМЧИШИН і студента IV курсу ФВМ Максима ЗАДОРОЖНОГО на тему «Мікробіологічне дослідження питного молока». Науковий керівник – доцент кафедри мікробіології та вірусології, кандидат сільськогосподарських наук ЯРЕМКО О. В..

Детальніше: Студентська науково-практична онлайн конференція

image2

3 травня 2023 року в конференц-залі кафедри мікробіології та вірусології відбулася гостьова лекція для студентів 3 курсу ФГРЗ спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Лектор – АВДОС’ЄВА Ірена Корнилівна, визнаний в Україні та за її межами фахівець з інфекційних захворювань птиці, кандидат ветеринарних наук, старший науковий співробітник лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветеринарних препаратів ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. Тема лекції: «Профілактика інфекційних захворювань птиці».

Детальніше: Гостьова лекція

image3

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Ця народна мудрість знаходить своє підтвердження в багатьох сферах нашого життя. Ми самі часто переконуємося в тому, що побачене справляє більше враження і надовго залишається в пам`яті, ніж те, про що ми лише почули.

Детальніше: Краще один раз побачити …

image1

В усіх науках і мистецтвах
плодом є вірна практика
Григорій Сковорода

 26–28 квітня 2023 року студенти 3 курсу ФВМ проходили навчальну практику у Львівській регіональній державній лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Знаючи про широкий спектр досліджень, які проводяться в акредитованій лабораторії, наявності сучасного обладнання, хотілося почути, побачити і по можливості навіть спробувати зробити щось своїми руками.

За сприяння директора лабораторії КОМАРА Володимира Володимировича студенти відвідали декілька відділів, зокрема вірусологічний, бактеріологічний та імунологічний. Працівники відділів, серед яких є багато випускників нашого університету, із задоволенням ділилися власним досвідом і вмінням, а також розпитували молоде підростаюче покоління про їхнє бачення себе в майбутній професії.

Детальніше: Навчальна практика – важлива складова підготовки майбутніх фахівців