EN   UA

Logo01213 КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук Жила Микола Іванович

Контакти:
e-mail: pathology@lvet.edu.ua

11

20 червня 2023 року студенти факультету ветеринарної медицини, разом із викладачами кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького, Бліщ Г.І. та Костинюк А.К.  відвідали одну з площадок птахофабрики ТзОВ «К-Агроінвесттрейд», де змогли ознайомитись із технологічними процесами вирощування курей-бройлерів.

Детальніше: В гостях у ТзОВ «К-Агроінвесттрейд»

1Протягом двох тижнів (з 22.05 по 02.06. 2023 року) здобувачі другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», що навчаються на першому курсі проходили навчальну практику з препарування органів тварин. При цьому, студенти ознайомилися з набором необхідних інструментів, способами їх утримання та правилами використання.

Детальніше: Навчальна практика з препарування органів тварин

На кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії з 15-17 березня 2023 р. був проведений комплекс семінарів з навчальної дисципліни “Анатомія тварин” зі студентами 1 курсу факультету ветеринарної медицини на тему: “Будова серця”. Організатор: доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Демус Н.В. Семінари складались з теоретичної та практичної частин.

Детальніше: Семінар з навчальної дисципліни "Анатомія тварин"

На сьогодні спеціалісти ветеринарної медицини все частіше зустрічаються з хворобами різних видів тварин, своєчасна та об’єктивна діагностика яких є критично важливою для вибору ефективних методів лікування, недопущення поширення інфекцій, ліквідації захворювань різного ґенезу. Під час навчання студенти повинні не лише опрацьовувати теоретичний матеріал з підручників, але й проводити безпосереднє патологоанатомічне дослідження тварин. Впродовж осінньо-зимового семестру 2022-2023 навчального року з діагностичною метою студенти та викладачі кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії провели понад 70 комплексних патоморфологічних досліджень, у тому числі різних видів сільськогосподарських тварин, рептилій, птахів, домашніх та екзотичних ссавців.

Детальніше: ВИВЧЕННЯ ПАТОЛОГІЇ – БАЗОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ДІАГНОСТИКИ


На кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії доцентом Демус Н. В. були проведені лабораторні заняття з дисципліни “Анатомія тварин” для здобувачів другого рівня вищої освіти (магістр), спеціальності 211 “Ветеринарна медицина” (1 курс ФВМ).

Детальніше: Лабораторні заняття з дисципліни “Анатомія тварин”