EN   UA

 КАФЕДРА ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ІХТІОПАТОЛОГІЇ

logoЗавідувач кафедри, доцент, кандидат біологічних наук, Данко Микола Миколайович

 (032) 239-26-94
vetparazytologia@gmail.com

524

З 2 по 14 жовтня в лабораторії кафедри паразитології та іхтіопатології студенти 5 курсу ФВМ, під час проведення навчальної практики з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин», набували практичних навичок з діагностики, лікування та профілактики паразитозів тварин, птиці і риб. Згідно робочої програми практики, студенти опановували методи зажиттєвої лабораторної діагностики гельмінтозів та кокцидіозів тварин – відбір проб фекалій, їх пакування, етикетування, оформлення супровідної, проведення копроскопічних досліджень якісними та кількісними методами овоскопії (седиментації, флотації, Мак-Мастера) і ларвоскопії (методи Бермана та Вайди), виготовлення мазків крові для дослідження на бабезіози, паразитологічного розтину риб, індивідуальної і групової дегельмінтизації тварин, застосування хіміопрепаратів за протозойних інвазій, обробок тварин засобами акарицидної та інсектицидної дії.

Детальніше: Практичні навички з діагностики, лікування та профілактики паразитозів тварин, птиці і риб

6

12 жовтня на засіданні кафедри паразитології та іхтіопатології, у розширеному форматі – науково-педагогічні працівники обговорювали освітню програму 211 «Ветеринарна медицина» разом зі стейкхолдерами – роботодавцями.
У дискусії взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, к. вет. н., доцент Ігор Двилюк; декан факультету ветеринарної медицини, к. вет. н., доцент Юрій Стронський; гарант освітньої програми 211 «Ветеринарна медицина», д. вет. н., професор Ірина КОВАЛЬЧУК; в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівської області, к. вет. н. Ростислав Волошин; в.о. директора ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок, к. вет. н. Андрій Остап´юк; начальник Західного межрегіонального головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Андрій Талама; начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини головного управління держпродспоживслужби у Львівській області Володимир Подоляк; викладачі кафедри – в.о. завідувача, к. б. н., доцент Микола Данко; д. вет. н., професор Володимир Стибель; д. вет. н., професор Ігор Юськів.

Детальніше: Обговорення освітньої програми «Ветеринарна медицина» разом зі стейкхолдерами – роботодавцями