emblema

доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

Студенти 7-8 групи III курсу ФВМ відвідали Музей хвороб людини, що функціонує при кафедрі патологічної анатомії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Багато унікальних експонатів розкривають історію медицини. Деяким із них вже понад 150 років — це колекції пухлин очей, цирозу печінки, патології новонароджених, перші штучні серцеві клапани, легені курця та багато інших. Завдяки цим експонатам навчаються майбутні лікарі, адже музей наглядно ілюструє внутрішні органи людини, а також наслідки тих чи інших захворювань. Особливо запам’ятались макропрепарати ліквідованої на сьогодні віспи, лепри, відомої ще як проказа та надзвичайно поширеного, особливо в Україні, туберкульозу.

Розповідь працівника музею Володимира Федьківа та огляд експонатів, змушує замислитись, як важливо берегти здоров’я.

Людмила Божик, кураторка