Лідія впевнена, що найкраща професія – лікар ветеринарної медицини
- Деталі
-
Опубліковано: 16 липня 2020
-
Перегляди: 1759
Купецька Лідія успішно завершила перший курс навчання на факультеті ветеринарної медицини. Вона хоч і першокурсниця, та вже активний учасник центру художньої творчості студентів, бере участь у всіляких студентських заходах. А сьогодні погодилася поділитися з нами своїми враженнями про мрії стати ветеринарним лікарем і чи виправдалися її надії щодо навчання в університеті.
- Лідо, що стало поштовхом для вибору саме цієї професії?
Мабуть, любов до тварин і турбота про них, яка почала проявлятися ще змалечку. Я з цікавістю переглядала телевізійні передачі про лікування тварин, документальні фільми про них та їх життя. І з кожним роком все більше впевнювалася в тому, що лишень перегляд телепередач - це не для мене, мені хотілося самій брати в цьому участь, власноруч допомагати нашим меншим друзям та дізнаватися про них все більше і більше.
- Як минув перший навчальний рік?
Якщо чесно, перший місяць був складним. Все через великий обсяг інформації, нові предмети, лекції, лабораторні заняття. Проте з допомогою викладачів, які терпляче пояснюють всі тонкощі своєї дисципліни, я швидко пристосувалася. Також відчути себе на своєму місці допоміг дружній Профком студентів та аспірантів, особливо цікаво було браати участь у заходах, які вони проводили. У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького дбають про всебічний розвиток студентів і змістовний відпочинок.
- Чи важко навчатися на лікаря ветеринарної медицини?
Все залежить від вас і ваших здібностей. Ця професія не є простою в освоєнні. Потрібно володіти доброю пам’яттю, увагою, витримкою і бути стресостійким. Це вкрай відповідальна професія, що вимагає великої сили волі, терпіння, розуму, і, найголовніше, щирої любові до тварин. Лише ці навички дозволяють досягти висот у цьому непростому фахові.
- Чому саме ти вибрала ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького?
Перш за все мені сподобалось те, що університет співпрацює з іноземними закладами вищої освіти, такими як: Вроцлавський природничий університет, Краківський сільськогосподарський університет, Латвійський аграрний університет, Віденський університет, Аграрна школа Жене (Франція), Університет Пордью (США) та багато інших ЗВО. Також мене зацікавила програма обміну студентів з іноземними університетами. Ще один привілей нашого університету - це чудове матеріальне забезпечення і технічне обладнання.
До слова, в університету багато гуртків для студентів, які дозволяють вдосконалити здобуті навички та розвивати свій кругозір.
Лідія Купецька, студентка першого курсу ФВМ,
Володимир Лемішевський, доцент кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії