emblema

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович

fb     іnstagram     vstupp

1

До «Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини – ВетЦентр» завітали представники Nowzad UK. Зустріч відбулася за участі в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького професора Парубчака Івана Орестовича, декана факультету ветеринарної медицини, доцента Стронського Юрія Степановича, професора кафедри хірургії Мисака Андрія Романовича.

2

3
Це не перший візит Nowzad UK до ВетЦентру. 26-27 вересня на базі ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького проходили семінари від Австралійських військових ветеринарів на тему «Надання першої допомоги домашнім тваринам» та «Нова система ідентифікації тварин». А ще кілька місяців тому благодійники передали у користування хірургічний стіл. Цього разу факультет ветеринарної медицини отримав від Nowzad UK портативний апарат для УЗ-діагностики. Використання такого апарату покращить практичну підготовку здобувачів вищої освіти у виробничих умовах.

Дякуємо усім, кому небайдужий розвиток української науки та освіти!

Разом ми сильні!

Вдячні партнерам за передачу університету портативного приладу для ультразвукової діагностики.