EN   UA

emblema

ФАКУЛЬТЕТ  ВЕТЕРИНАРНОЇ  МЕДИЦИНИ

Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук   Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
професор, доктор ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович

доцент, кандидат ветеринарних наук  Івашків Роман Миронович 

fb     іnstagram     vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Випуск магістрів факультету ветеринарної медицини Вроцлавського природничого університету (Республіка Польща), який відбувся 13 квітня, був наповнений словами вдячності та радістю.
На цю урочисту академію, у якості партнерів і добрих друзів, були запрошені і співробітники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

З привітальним словом до випускників поважного польського ВЗО звернулись професор кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Любов Слівінська та доцент цієї ж кафедри Ігор Максимович, побажавши мудрості, здійснення задумів, успіхів у праці.
Не випадково запросили нас наші партнери на цю урочистість: за багаторічну наукову співпрацю між ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького та Вроцлавським природничим університетом пам’ятними медалями «Заслужений працівник факультету ветеринарної медицини Природничого університету у Вроцлаві» були відзначені та нагороджені професор кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Любов Слівінська та доцент Ігор Максимович.


Юрій Стронський, декан ФВМ

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru