КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

20240321 130312

20 березня 2024 на факультеті ветеринарної медицини відбулася гостьова лекція з дисципліни “Ветеринарна фармакологія”. Цього разу гостем у нашому Університеті була компанія Еланко – світовий лідер у розробці інноваційних продуктів та рішень, що покращують якість життя тварин. Свою історію компанія розпочала ще у 1954 році, створивши перший антибіотик для ветеринарного використання. Краплі – так, нашийник – так, жувальні таблетки – так!

Протипаразитарні препарати у різних лікарських формах націлені на лікування та профілактику багатьох захворювань тварин і розроблені з урахуванням зручності та безпечності.
Про це, і не лише поділилася досвідом Маргарита Сиваченко, лікар ветеринарної медицини, спеціаліст компанії.

Студентам розкриття цієї теми було особливо цікаве, оскільки саме ті поради та настанови, які надав спеціаліст компанії Еланко, можна застосувати безпосередньо на практиці, на своїх домашніх улюбленцях.

20240321 185044

Особлива подяка організаторам гостьової лекції – колективу кафедри фармакології та токсикології.

Захід завершився словами вдячності усім присутнім за активну участь.

Підготували Алла Винярська та Христина Леськів